Майбутнє голограм: ігри і програми для HoloLens

размещено в: Новости | 0
Майбутнє голограм: ігри і програми для HoloLens
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Напередодні компанія Microsoft відкрила передзамовлення на модель окулярів віртуальної реальності HoloLens для розробників (Development Edition). У комплекті з “испытательской” версією VR-пристрої, доступною за $3 тисячі, кілька додатків та ігор, які дозволяють отримати уявлення про можливості 3D-голограм. Про деяких з них — у короткому огляді Звісток.Hi-tech.

Читайте також: “Розумні” окуляри Microsoft: чим HoloLens краще Google Glass і Oculus Rift

Нагадаємо, що HoloLens — це новий VR-гаджет Microsoft, призначений для перегляду так званих голограм Windows Holographic — віртуальних об’єктів, вплетених в реальний світ. Прилад володіє власним процесором, графічним чіпом, камерами з кутом огляду 120°x120°, акустичної системою і масою датчиків. З допомогою моделі Development Edition, запланованої до випуску на кінець березня, інженери, дизайнери і програмісти зможуть заздалегідь почати розробку власного 3D-контенту для HoloLens.

HoloStudio

HoloStudio — це головний інструмент для створення голограм. Як пише редактор PCWorld Марк Хекмен, “конструктор” дозволяє імпортувати файли з інших додатків або, використовуючи “іграшковий” інтерфейс (на ілюстрації), створювати 3D-об’єкти з нуля в інтерактивному режимі. Моделі “зависають” у повітрі, так що розробники можуть ходити і розглядати їх з будь-якої сторони.

Fragments

Fragments — перша детективна гра для HoloLens, яка дозволить геймерам відчути себе живими учасниками подій. Як пише Хекмен, гра виглядає дуже захоплюючою в прямому сенсі цього слова. 3D-камери і датчик глибини “бачать” навколишнє оточення, що дозволяє VR-очками, наприклад, помістити віртуальну сірникову коробку на журнальний столик або спроектувати голограму персонажа прямо на диван, який зможе сидіти поруч і спілкуватися з користувачем, ходити по вітальні і навіть притулятися до стіни.

Skype Holographic

Skype Holographic — “голографічний” версія відеочату Skype, адаптована до VR-очками. Надівши окуляри, користувач зможе бачити перед собою “ширяючого” в повітрі співрозмовника і спілкуватися з ним з будь-якої кімнати. Навколо проекції можна не тільки ходити і спостерігати з різних ракурсів, але і взаємодіяти з нею — переміщати, розтягувати, зменшувати або зовсім прибирати з поля зору.

Young Conker

Популярний платформер Young Conker, портований на HoloLens. Від звичайної версії гру відрізняє унікальність кожного рівня: персонажі, наприклад, можуть перестрибувати через кухонний столик або дертися по стіні.

Actiongram

Actiongram чимось схожа на HoloStudio, однак націлена на простих користувачів, а не розробників. Цю програму можна описати як “Instagram для голограм”: вона дозволить створювати прості віртуальні моделі і ділитися ними з друзями.

RoboRaid

RoboRaid — 3D-шутер, перетворює квартиру в зону бойових дій. Гравцям належить отстрелировать роботів, літаючих по кімнатах, залишаючи в стінах діри і отвори від куль, майже не відрізнити від справжніх.

HoloTour

HoloTour — це свого роду аналог “Google Землі” або “Карт Bing”, тільки для голограм HoloLens. За словами віце-президента Microsoft Кудо Цуноды, програма дозволить глядачам віртуально перенестися в інше місце і відчути, як якби вони знаходилися там насправді”. В якості прикладу топ-менеджер привів 360-градусні панорами таких локацій, як Мачу-Пікчу або древній Рим.

Джерело: PCWorld

Оставить ответ