Man O’ War: Corsair – Реліз відбудеться 19 квітня

размещено в: Новости | 0
Man O’ War: Corsair – Реліз відбудеться 19 квітня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Man O’ War Corsair є незвичайним проектом в сеттінге Warhammer Fantasy Battles, в якому вам пропонується взяти під контроль корабель однієї з фракцій цього світу і битися з іншими агресивними расами, якими населені моря Нового й Старого світів.

У минулому році гра вийшла в ранній доступ, а розробники виконали досить серйозну роботу, додавши, наприклад, окрему кампанію за Хаос. Тепер ж думку студії Evil Twin Artworks проект готовий до офіційного релізу, який відбудеться 19 квітня, на честь чого вони випустили релізний трейлер.

На даний момент розробники пропонують дві сендбокс компанії з відкритим світом вільних людей або слуг бога війни Кхорна, в якій вам належить грабувати і палити, а також режим битви, в якій гравцеві пропонується взяти під управління один з кораблів однієї з рас і повести його в даний морська битва. Все в грі доступно 34 типу кораблів і 13 типів магів.

Розробники також планують продовжити підтримувати гру після релізу, обіцяючи зайнятися додатковими кампаніями для Хаосу, Імперії і Бретоннии.

Оставить ответ