Mars: ширяюча в повітрі колонка

размещено в: Новости | 0
Mars: ширяюча в повітрі колонка
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стартап crazybaby випустив у продаж левітує Bluetooth-динамік Mars. Футуристична колонка складається з двох частин: бази-паралелепіпеда, що служить в якості командного блоку і сабвуфера, і “літаючої тарілки”, яка ширяє в 5-10 сантиметрів над чорним циліндром і видає об’ємний звук через вбудований динамік.

Коли користувач включає Mars з мобільного додатка (доступно на “айфонах” і Android-пристроях), верхня секція злітає над нижньою і зависає в повітрі. При цьому “блюдце”, як космічний корабель, блимає лампочками і крутиться навколо своєї осі.

Як пише Брайан Кларк The Next Web, що познайомився з новинкою crazybaby, “літаючий” динамік був створений таким не тільки заради естетики. Оскільки верхня частина Mars не стикається з нижньою, звук спотворюється не так сильно з-за вібрацій.

 

Bluetooth-колонка видає в цілому прийнятну якість звуку з глибокими басами — але тільки всередині приміщення. Тим не менш, динамік здався Кларку надто тихим, щоб використовувати його на вулиці. Також його вразила функція автоматичного регулювання гучності: Mars відстежує віддаленість смартфона від колонки й сам підлаштовує гучність.

Mars вже доступний для замовлення. В інтернет-магазині Amazon його можна купити за $329.

Огляд схожою “літаючої” Bluetooth-колонки — ASWY Air2 — недавно виходив на Вістях.Hi-tech. Вона також складається з двох півсфер: одна, масивна і важка (без малого кілограм), містить потужні електромагніти, друга – компактна і легка (240 грамів), є динаміком. Коли “база” підключена до мережі, магніти в ній штовхають колонку вгору, змушуючи її парити приблизно в сантиметрі над верхньою точкою півсфери.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ