Медіаплеєр VLC вийде на Xbox One

размещено в: Новости | 0
Медіаплеєр VLC вийде на Xbox One
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Некомерційна організація VideoLAN, яка курирує розробку медіаплеєра VLC, влітку випустить універсальну версію програми для пристроїв з Windows 10. Це станеться, коли магазини Xbox Store для ігрової консолі Xbox One і Windows Store для комп’ютерів і “винфонов” будуть об’єднані в один. Розробники зможуть ознайомитися з “префіксально” версією VLC вже з наступного тижня.

Про те, що Xbox One зможе запускати Windows-програми, Microsoft оголосила влітку на конференції GDC. Універсальні програми (Universal Windows Platform) спрощують життя користувачам, дозволяючи встановлювати один додаток як на ПК, так і приставку або Windows-смартфон, і полегшують завдання розробникам: їм не доведеться переписувати код для кожного пристрою, що входить в екосистему Windows.

Які Windows-програми можна буде запускати на Xbox, Microsoft не уточнювала, але VLC стане однією з перших. Можна припустити, що на консолі також вийдуть клієнти соціальних мереж, месенджери, інструменти для стрімінг, створення музичного та відеоконтенту.

За словами одного з розробників VLC Томаса Нігро, бета-версію медіаплеєра для Windows 10 Mobile можна буде завантажити на наступному тижні. Офіційна десктопна версія програми для Windows 10 дебютує в травні.

VLC — це простий, але потужний крос-платформний плеєр з інтуїтивному інтерфейсом. До головного його переважно відноситься здатність відтворювати широкий спектр аудіо – і відеоформатів, у тому числі MKV, MOV, FLAC і MPC. Також плеєр підтримує найпопулярніші кодеки: MPEG-1, H. 265, WMV3 and VC-1.

Програма доступна на iOS і Android OS X, Windows, GNU/Linux і “розумних” телевізорах. На мобільних пристроях VLC підтримує жести управління, відтворює відео з останнього місця, дозволяє включити захист паролем, налаштувати яскравість і насиченість зображення.

Джерело: Engadget

Оставить ответ