Meizu Pro 5 Ubuntu Edition: флагманський “убунтуфон”

размещено в: Новости | 0
Meizu Pro 5 Ubuntu Edition: флагманський “убунтуфон”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Canonical представила новий Ubuntu-смартфон Meizu Pro 5 Ubuntu Edition. Новинка виготовлена китайського Meizu, є самим потужним телефоном, який працює на популярному Linux-дистрибутив. Про старт попередніх замовлень на пристрій буде оголошено на виставці Mobile World Congress (MWC) 2016, яка пройде з 21 по 25 лютого в Барселоні.

За винятком платформи, “Ubuntu-видання” Pro 5 нічим не відрізняється від оригінальної моделі Meizu, що використовує Flyme 5 (яка, у свою чергу, є модифікацією Android). Апарат оснащується 5,7-дюймовим AMOLED-дисплеєм 1080р з захисним покриттям Corning Gorilla Glass, 8-ядерним процесором Samsung Exynos 7420 (таким же, як Galaxy S6 Edge Edge+), 21-мегапіксельною камерою Sony і датчиком відбитків пальців.

Про ціну і терміни релізу нового “убунтуфона” Canonical оголосить додатково. Поки лише відомо, що пристрій вийде на міжнародному ринку.

Раніше в цьому місяці Canonical показала новий Ubuntu-планшет — Aquaris M10 Ubuntu Edition, заснований на поточній моделі іспанського виробника BQ. Продажі новинки почнуться в II-му кварталі.

Головна відмінність ОС “убунтупланшета” від попередніх релізів — наявність функції Зближення (по суті, аналога Continuum в Windows 10), яка дозволяє перетворити пристрій в повноцінний ПК, підключивши до нього мишку, клавіатуру і монітор. Після підключення периферії “планшетна” Ubuntu автоматично адаптує інтерфейс під великий екран і дозволить працювати в багатозадачному режимі, запускати “настільні” програми, а також керувати вже встановленими мобільними додатками.

На відміну від планшета, в новому Ubuntu-смартфоні підтримка функції Convergence відсутня. Справа в тому, що Meizu Pro 5 Ubuntu Edition позбавлений виходу MHL (Mobile High-Definition Link), який дозволяє виводити вміст на екрани інших пристроїв.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ