Месенджер Facebook інтегрувався з Dropbox

размещено в: Новости | 0
Месенджер Facebook інтегрувався з Dropbox
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В месенджері Facebook включили нову функцію, яка дозволяє легко ділитися з співрозмовниками фотографіями, відео, документами та іншими файлами через Dropbox. Доступ до “хмарі” можна отримати через меню розширень в останніх версіях програм Messenger для платформ iOS і Android.

Нова функція підтримує попередній перегляд деяких мультимедійних форматів (анімованих GIF-зображень, фотографій і роликів) безпосередньо в програмі Facebook. Для перегляду інших типів файлів потрібно відкривати клієнт Dropbox.

Dropbox — останній в ряду сторонніх розробників, яких Facebook пустила в Messenger. Чат-клієнт дозволяє викликати таксі через Über або Lyft, а також ділитися музикою через Spotify.

Крім інтеграції з Dropbox, Facebook запровадила функцію компактних видеоаватарок Video Chat Heads. Замість того, щоб розгортати картинку на весь екран, користувачі можуть помістити “розмовляючу голову” в кут і переписуватися з іншими людьми, паралельно спілкуючись в відеозв’язку.

Раніше в цьому місяці компанія оголосила, що місячна аудиторія Messenger досягла 900 мільйонів чоловік. Facebook також дозволила використовувати “іменні” адреси (виду m.me/нікнейм) і додала функцію сканування QR-коду (як у Snapchat), щоб користувачам було простіше зв’язатися один з одним.

Джерело: блог Dropbox

Оставить ответ