Meta 2: нові окуляри доповненої реальності

размещено в: Новости | 0
Meta 2: нові окуляри доповненої реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стартап Meta відкрив попередні замовлення на нову модель окулярів доповненої реальності, яка дозволяє не тільки спостерігати, але і взаємодіяти з віртуальними предметами, як зі справжніми. У США AR-гарнітуру можна купити за 949 доларів. Постачання новинки почнуться в III-му кварталі року.

3D-об’єкти, які Meta 2 вплітають в реальний світ, повисають у повітрі і не зникають з поля зору. Їх можна брати в руки, переміщати, розтягувати і зменшувати. “Я міг ходити навколо гігантського глобуса і розглядати Землю з будь-якого кута. Чим ближче я підносив своє обличчя до планеті, тим більше деталей я міг бачити”, — пише редактор Engadget Натан Інгрем.

Читайте також: Майбутнє голограм: ігри і програми для HoloLens

Крім того, Meta 2 дозволяють взаємодіяти з віртуальними екранами додатків. AR-окуляри, зокрема, підтримують веб-браузери, Microsoft Office, музичний сервіс Spotify і Zoom для відеочату. “Налаштування віртуального монітора була досить захоплюючою — я почав з одного екрана, потім створив один ряд з п’яти, а в кінцевому результаті отримав два ряди по п’ять екранів, один зверху іншого”, — описує враження журналіст. Якщо зняти AR-гарнітуру і надіти знову, 3D-об’єкти залишаться на тих же місцях, де вони були.

Інгрем тестував прототип Meta 2, який здався йому кілька громіздким (“це не те, що я хотів би носити протягом усього дня”), але в цілому — цілком вдалим AR-пристроєм. “Поєднання сталості об’єкта, жестів і того факту, що Meta 2 мають дуже широким полем огляду — 90º по діагоналі — зводиться до переконливого AR-досвіду”, — резюмував він.

Джерело: Engadget

Оставить ответ