Mi Drone: перший безпілотник Xiaomi

размещено в: Новости | 0
Mi Drone: перший безпілотник Xiaomi
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Китайський виробник Android-смартфонів і надеваемой електроніки Xiaomi вийшов на ринок дронов, представивши свою першу модель — Mi Drone. Новинку, яка несе на борту кулясту 4K-камеру, можна буде придбати за 2999 юанів (близько $460). Для порівняння, порівнянна модель від іншої китайської компанії — DJI Phantom 3 4K — продається за $799.

В Mi Drone встановлений 12,4-мегапіксельний сенсор Sony, здатний виконувати відеозйомку з дозволом до 3840х2160 пікселів зі швидкістю 30 кадрів в секунду, а також робити фотографії “сиром”, необробленому форматі (RAW). Знімний утримувач шарнірний забезпечує стабілізацію по 3 осях, виконуючи корекцію 2 тисячі разів в секунду.

Контролер, що входить в комплект поставки, володіє вбудованим затискачем, який може утримати навіть важкий, 6,44-дюймовий фаблет Mi Max. Правда, щоб прикріпити до нього смартфон, доведеться скласти дві антени, без яких дистанція польоту буде обмежена двома кілометрами, а дозвіл зйомки — 720р.

На контролері передбачені кнопки для переміщення камери і спуску затвора, а знизу, за відкидною стулкою, захований microUSB-порт для зарядки. Також на пульт винесена окрема клавіша для зльоту і посадки, яка дозволить новачкам швидко освоїти управління безпілотником.

Акумулятора Mi Drone вистачить приблизно на 27 хвилин польоту. Якщо зарядка почне підходити до кінця або дрон втратить зв’язок з контролером, він повернеться на базу автоматично. Подібно іншим сучасним моделям, Mi Drone вміє дотримуватися запланованого маршруту, а також кружляти навколо об’єкта під час зйомки.

Як повідомляє Engadget, реліз “відкритого бета-версії” Mi Drone запланований на кінець липня. Терміни релізу фінального продукту невідомі. Крім основної, Xiaomi запропонує більш доступну модель дрона. Вона буде коштувати 2499 юанів (приблизно $380) і зможе знімати відео Full HD зі швидкістю до 60/c.

Джерело: Engadget

Оставить ответ