Microsoft Cortana змусить виконувати обіцянки

размещено в: Новости | 0
Microsoft Cortana змусить виконувати обіцянки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft приступила до тестування нових функцій “розумної” помічниці Cortana, яким вона навчиться в наступному великому оновленні операційної системи Windows 10. Одна з нових можливостей, наприклад, змусить користувача виконувати прийняті ним зобов’язання в строк.

“Cortana почне шукати листи, в яких ви висловили намір що-небудь зробити”, — пояснив представник Microsoft Маркус Еш. За його словами, інженери компанії ретельно вивчили листування і прийшли до висновку, що користувачі часто відправляють повідомлення самі собі в якості нагадувань.

Так що тепер, якщо асистентка, приміром, виявить у листі колезі обіцянку закінчити проект сьогодні до 5 години вечора” або “зустрітися на цьому тижні”, вона запропонує створити картку з нагадуванням. Cortana сканує листа на наявність ключових слів локально (так само, як у випадку з авіаквитками та звітами про доставку) і не відправляє цю інформацію на сервери Microsoft до тих пір, поки користувач не вирішить створити нагадування.

Крім цього, Cortana почне повідомляти про зустрічі в календарі, які виходять за рамки зазвичай відведеного для них часу. Наприклад, якщо начальник запланує нарада на 7 ранку, користувач, можливо, захоче переставити будильник і змінити час виїзду на роботу.

Обидві нові функції поки що доступні тільки учасниками програми Windows Insider. На комп’ютерах вони з’являться в найближчому апдейте Windows 10, а пізніше — в мобільних Android і iOS-клієнтів.

Джерело: The Verge

Оставить ответ