Microsoft готова допомогти інвесторам придбати Yahoo

размещено в: Новости | 0
Microsoft готова допомогти інвесторам придбати Yahoo
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft, яка вже намагалася придбати Yahoo в 2008 році, запропонувавши за нього $45 мільярдів, знову проявляє інтерес до американського інтернет-концерну. Цього разу мова не йде про покупку компанії цілком: як пише сайт Re/code з посиланням на обізнані джерела, Microsoft готова надати фінансову підтримку приватним інвестиційним фірмам, приценивающимся до Yahoo.

Ринкова капіталізація Yahoo становить $32,5 мільярда, однак більша її частина припадає на акцій в китайському гіганті інтернет-торгівлі Alibaba Group Holding і Yahoo Japan. Без урахування цих паперів ключові активи Yahoo оцінюються в $6-8 мільярдів. За даними Re/code, рада директорів компанії хоче отримати за них 10 мільярдів — суму, яку інвестори навряд чи потягнуть.

У 2010 році Microsoft уклала з Yahoo важливу угоду, надавши їй власну пошукову технологію і отримавши право розміщувати рекламу на її інтернет-ресурах. Умови угоди з тих пір змінилися, проте Yahoo залишається важливим партнером для розробника Windows. Ринкова частка Bing зростає з кожним кварталом, а те, що Yahoo використовує його в якості пошукового движка — ключова частина цього успіху.

У лютому в Yahoo зізналися, що компанія вивчає можливість продажу ключових інтернет-активів, відвідуваність яких стрімко падає. В угоді, за чутками, зацікавлений стільниковий оператор Verizon, AT&T, Comcast, а також приватні инвестфирмы Bain і TPG. Надавши одному або декільком інвесторам фінансову підтримку, Microsoft, мабуть, розраховують захистити пошукову операцію.

Джерело: Re/code

Оставить ответ