Microsoft готує армію чат-ботів

размещено в: Новости | 0
Microsoft готує армію чат-ботів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Перший експеримент Microsoft з чат-ботом, який за добу перетворився з миролюбної і весело шутившей дівчини по імені Тай в грубиянку і нацистку, ненавидящую людей, виявився відвертою невдачею. Незважаючи на провал, компанія не опускає руки.

Як повідомляє Businessweek, вже сьогодні Microsoft може показати цілу плеяду роботів з штучним розумом”, які, можливо, будуть вбудовані в багато продуктів розробника Windows. У відповідності з баченням гендиректора Сатьї Наделлы, що представляє “платформу як бесіду”, користувачі зможуть розмовляти з ботами на природному мовою, доручаючи їм виконання тих або інших завдань.

У кожного робота буде своя “зона відповідальності”. Один чат-бот, вбудований в Skype, дозволить призначити час доставки або забронювати готель на вихідні, а інший — допоможе людям з ослабленим зором описати емоції співрозмовника, а також зачитає текст з картинок.

Крім того, Microsoft має намір “перевиховати” хуліганку Тай, яка спілкується в Twitter на будь-які теми, а також випустити ще одного бота, який допоможе розробникам у створенні програм. За інформацією видання, одного з роботів назвуть Domino. З його допомогою можна буде замовити піцу прямо під час спілкування в Skype.

Нові розробки Microsoft покаже на щорічній конференції BUILD 2016 для розробників, яка пройде з 30 березня по 1 квітня у Сан-Франциско. На заході також очікується анонс наступного великого оновлення операційної системи Windows 10, відомого під робочою назвою Redstone. Перша частина апдейта (RS1) може побачити світ вже в червні цього року.

Джерело: Businessweek

Оставить ответ