Microsoft навчила iPhone фотографувати краще

размещено в: Новости | 0
Microsoft навчила iPhone фотографувати краще
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Дослідницька лабораторія Microsoft Research показала нову розробку для iOS, яка дозволяє смартфонів Apple знімати фотографії більш високої якості, ніж це робить штатна Камера”. Безкоштовна програма — Microsoft Pix — вже доступна для скачування з App Store.

Pix спеціалізується на портретах: вона дозволяє людям “вийдуть” краще, автоматично висвітлюючи темні ділянки, пригнічуючи шум, регулюючи контрастність і баланс білого. За словами дослідника Microsoft і колишнього фотографа Seattle Seahawks Джоша Уайсберга, за забезпечення оптимального результату відповідають технології штучного інтелекту.

 

Коли додаток запущено, воно робить серію семи фотографій до запуску затвора і ще три — після, а потім вибирає серед них краще. Виявивши в кадрі особи, Pix сама підбере оптимальні налаштування, дозволить порівняти вихідний (без технологій Microsoft) і кінцевий результат, а “зайві” зображення видалить.

Читайте також: Microsoft Hyperlapse: додаток для інтервальної зйомки

Pix вміє робити не тільки статичні фотографії. У програму також вбудована технологія Hyperlapse, що перетворює будь-ролик “таймлапс” — відео з збільшеним інтервалом між кадрами. Крім інтервального ефекту, Hyperlapse може допомогти стабілізувати картинку. Оброблені можуть бути будь-які, навіть старі ролики, зняті кілька років тому на інші додатки.

Також Microsoft вбудувала в Pix власну реалізацію функції “ожилих” фото. На відміну від Apple Live Photo, доступних тільки на iPhone 6S і старше, нова програма працює на iPhone 6S, 6, 6S і сучасних iPad. Вона зберігає “живі” знімки у вигляді коротких кліпів без звуку, причому тільки коли в кадрі відбувається щось цікаве. Які дії заслуговують запису — вирішує сама Pix.

Джерела: Microsoft Pix (iTunes), Recode

Оставить ответ