Microsoft Office додав підтримку швидких дій 3D Touch

размещено в: Новости | 0
Microsoft Office додав підтримку швидких дій 3D Touch
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft оновила iOS-версії програм, що входять до складу офісного пакету Office. В Word, PowerPoint і Excel з’явилася підтримка швидких дій для функції 3D Touch, доступною на “айфонах” останнього покоління (iPhone 6S і 6S Plus), а також стилуса Apple Pencil для планшета iPad Pro.

Прямо з домашнього екрану, з зусиллям натиснувши на іконку, користувачі можуть відразу ж створити новий документ, презентацію або електронну таблицю, а також відкрити останній змінений файл. Крім того, у нових iOS-версії офісних програм Microsoft реалізувала підтримку пошукової функції Spotlight (вимагається iOS 9 і вище), яка дозволяє швидко знаходити нещодавно відкриті документи.

Зробивши свайп вправо на домашньому екрані, користувачі можуть швидко знайти потрібний файл, просто ввівши його назву в пошуковий рядок. Також, в цілях економії місця на локальному сховищі, Microsoft дозволила по мірі необхідності завантажувати з “хмари” додаткові шрифти.

Нова вкладка “Малювання” (доступна тільки на “яблучних” планшетах, включаючи 12,9-дюймову модель iPad Pro) дозволяє виділяти текст, писати і малювати за допомогою пера, стилуса Apple Pencil або пальця. Крім вищезазначених функцій в iOS-версії PowerPoint з’явився новий перехід — “Трансформація”, який дозволяє переміщати кілька об’єктів одночасно.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ