Microsoft Office “порозумнішає” завдяки новим інструментам

размещено в: Новости | 0
Microsoft Office “порозумнішає” завдяки новим інструментам
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Microsoft випускає велике оновлення комплекту застосунків Office 365 з новими функціями, які помітно спрощують і прискорюють роботу з документами. Зміни торкнулися текстовий редактор Word, Excel для роботи з електронними таблицями і PowerPoint для створення презентацій.

Нові можливості “офісу” в тій чи іншій мірі використовують технології машинного навчання і мережеві сервіси корпорації. Наприклад, новий інструмент Word — Researcher for Word дозволяє миттєво знаходити інформацію по темі, не перемикаючись в інші програми (наприклад, браузер), і імпортувати форматовані посилання безпосередньо в редактор.

 

В якості джерел його інформації виступають онлайн-довідники, енциклопедії, науково-дослідні центри, бази даних і т. д. В основі Researcher for Word, сказали в Microsoft, лежить семантична база Knowledge Graph (“Мережа знань”) пошукової системи Bing.

Читайте також: Microsoft додала в Office новий додаток

Інший новий інструмент — Editor for Word перевіряє орфографію і граматику із застосуванням технологій машинного навчання Microsoft. Система не тільки виділяє помилки в тексті, але також дає рекомендації авторам по стилю викладу, пропонує замінити те чи інше слово більш відповідне і т. д.

 

Настільна версія пошти Outlook перейняла функцію Focused Inbox з мобільного додатку. Як Priority Inbox Gmail, вона присвоює входять листів певний “вага” і сортує їх за важливістю. Також в поштовому клієнті з’явилася підтримка згадок (з допомогою символу @) інших людей, як в Twitter. Пошта користувача, зазначеного в листі, буде автоматично додано в полі “Кому” (якщо його контакти занесені в адресну книгу). Імена згаданих у листі людей будуть виділені синім кольором, а самі послання у вхідному ящику — відзначені прапорцем, щоб їх було простіше знайти.

Презентації PowerPoint перестануть бути нудними. Нова функція Zoom дозволить зробити процес перемикання між слайдами більш плавним і динамічним, а також додати інші стильні ефекти. Як це виглядає, показано на відео:

 

Учасникам програми Office 365 Insiders нові функції стануть доступні вже в цьому місяці, іншим передплатникам — після завершення тестування.

Джерело: блог Office

Оставить ответ