Microsoft підтвердила купівлю SwiftKey

размещено в: Новости | 0
Microsoft підтвердила купівлю SwiftKey
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft офіційно підтвердила купівлю SwiftKey, розробника альтернативних клавіатур для платформ Android і iOS. Фінансові умови угоди не розкриваються, але, за інформацією джерел The Financial Times, стартап обійшовся Microsoft в чверть мільярда доларів.

Технології і напрацювання SwiftKey Microsoft напевно перенесе в Word Flow — власну клавіатуру, яка також дозволяє вводити текст свайпамі, не відриваючи палець від екрану. Бета-версія програми, що вперше з’явився на Windows Phone 8.1, незабаром буде випущена для iOS-пристроїв, а пізніше — для Android-смартфонів.

SwiftKey зі штаб-квартирою в Лондоні, заснована в 2008 році, заробила репутацію як розробник одного з кращих альтернативних клавіатур для Android. Головна її “фішка” в тому, що вона вгадує, яке слово намагається ввести користувач, і за допомогою вбудованого словника виводить часто вживані слова першими. Таким способом можна набирати з високою швидкістю цілі фрази і пропозиції, не відриваючи палець від екрану.

Більш того, SwiftKey настільки розумна, що намагається визначити наступне слово на основі вашої листування в соціальних мережах або по електронній пошті. Навчається програма на текстах Facebook, Gmail, Twitter, RSS-каналів і СМС. Звичайно, в цілях безпеки доступ до цим даним їй можна заборонити.

А в кінці минулого року компанія випустила нове експериментальне додаток, яке використовує штучні нейронні мережі для прогнозування та корекції введення тексту”. За словами розробників, SwiftKey Neural вловлює контекст, в якому була вжита та чи інша фраза, семантичну близькість слів і складні взаємозв’язки між ними.

У Microsoft пообіцяли, що нові версії SwiftKey будуть продовжувати виходити для iOS і Android, а технології стартапу будуть застосовані в інших продуктах компанії.

Джерело: блог Microsoft

Оставить ответ