Microsoft представляє перший в світі персональний перекладач для смартфонів

размещено в: Новости | 0
Microsoft представляє перший в світі персональний перекладач для смартфонів
1 голосов, 3.00 общий. рейтинг (73% сумма)

Компанія Microsoft останнім часом приділяє багато уваги тому, щоб “зламати” мовний бар’єр і дозволити користувачам різних національностей спілкуватися один з одним навіть без знання мов.

Раніше в Skype з’явилася функція синхронного перекладу між різними мовами. Наприклад, ви можете говорити російською, а ваш співрозмовник буде чути сказане вами англійською або іншою мовою. Тепер Microsoft оголосила про вихід першого у світі персонального універсального перекладача. Додаток Microsoft Translator здатне працювати в режимі реального часу і переводити бесіди з участю до сотні учасників через смартфон, планшет або персональний комп’ютер.

З допомогою Microsoft Translator користувачі можуть спілкуватися на різних мовах лицем до лиця, використовуючи при цьому свій власний мову на своєму пристрої. Новий персональний універсальний перекладач поставляється з деякими особливостями, які дозволяють йому охопити практично всі можливі сценарії застосування. Це може бути корисно на різних курсах, під час екскурсій за кордоном, при влаштуванні на роботу і т. д.

Функція Microsoft Translator з’явиться на цьому тижні на Android, iOS і Amazon Fire.

Оставить ответ