Microsoft припинила випуск Xbox 360

размещено в: Новости | 0
Microsoft припинила випуск Xbox 360
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft оголосила про припинення подальшого виробництва ігрової консолі Xbox 360, яка в листопаді минулого року відсвяткувала 10-літній ювілей з дня релізу. Про це повідомив керівник ігрового підрозділу Microsoft Філ Спенсер. Ще деякий час приставка продовжить продаватися в магазинах, поки не закінчаться складські запаси, але випускатися вона більше не буде.

“Xbox 360 допомогла змінити ціле покоління ігор в Microsoft. Я неймовірно пишаюся цією роботою і відданістю, які були вкладені в розробку ‘заліза’ Xbox 360, сервісів і ігрового портфеля за останнє десятиліття. І я вдячний шанувальникам за їх нескінченну пристрасть і підтримку”, — написав у блозі Microsoft Філ Спенсер.

Топ-менеджер нагадав, що на Xbox 360 зародилися такі великі франшизи, як Gears of War, а сама приставка заклала основи таким інновацій в ігровій галузі, як Kinect.

За словами Спенсера, власники Xbox 360 продовжать отримувати оновлення через Xbox Live, а всі пов’язані з нею онлайн-сервіси залишаться активними. Також Microsoft зобов’язалася підтримувати все “залізо” для консолі (за адресою xbox.com/support). Крім того, геймери зможуть продовжити грати у всі ігри для Xbox 360, які сумісні з актуальною моделлю, Xbox One.

Джерело: блог Xbox

Оставить ответ