Microsoft продає виробництво “звонилок” Foxconn

размещено в: Новости | 0
Microsoft продає виробництво “звонилок” Foxconn
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корпорація Microsoft вирішила позбутися дістався їй разом з поглинутим мобільним підрозділом Nokia бізнесу з виробництва “нерозумних” стільникових телефонів. Сьогодні було оголошено, що він буде проданий компанії FIH Mobile, “дочці” тайванської Foxconn, за 350 мільйонів доларів.

Разом з підприємствами, на яких працюють 4,5 тисячі співробітників, тайванцям дістануться, сервіси та права на використання бренду Nokia в стільникових телефонах, не є смартфонами. Foxconn також “успадкує” існуючі контракти з роздрібними мережами та постачальниками.

У Microsoft підкреслюють, що угода не зачіпає бізнес-смартфонів — компанія продовжить розробляти Windows 10 Mobile і підтримувати пристрої лінійки Lumia, а також продукти на Windows Phone від компаній-партнерів. При цьому у компанії визнають, що її мобільна платформа поступається конкурентам в популярності.

За останній квартал Microsoft продала 2,3 млн смартфонів Lumia — це в рази менше, ніж поставлені роком раніше за той же період 8,6 млн. За чутками, в корпорації збираються зробити ставку на абсолютно новий мобільний пристрій під умовною назвою Surface Phone, яке вийде тільки в 2017-му році.

Сама Microsoft заробляє більше на ліцензування патентів, ніж на продажах Windows-телефонів. За деякими даними, компанія з Редмонда володіє більш ніж 300-ми патентами, пов’язаними з Android, і заробляє на ліцензійних відрахуваннях, які платять всі виробники Android-пристроїв, близько 2 мільярдів доларів в рік.

Цієї весни Foxconn поглинула Sharp. За те, щоб стати власником одного з найбільших в світі виробників дисплеїв для смартфонів, планшетів і ноутбуків, найбільший складальник “айфонів” заплатив $3,5 мільярда. Купівля відповідає стратегії Foxconn по перетворенню з простого складальника у виробника ключових компонентів, а технології Sharp в області високоякісних рідкокристалічних і OLED-панелей напевно допоможуть йому у виробництві нового телефону під маркою Nokia.

 

Джерело: Microsoft

Оставить ответ