Microsoft розгорнула заклик встановити Windows 10 на весь екран

размещено в: Новости | 0
Microsoft розгорнула заклик встановити Windows 10 на весь екран
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft вдалася до останнього аргументу, щоб переконати користувачів перейти на операційну систему Windows 10. Щоб остаточно “добити” власників комп’ютерів на Windows 7.1 і Windows 8.1, розробник почав показувати їм повноекранне повідомлення із закликом якомога швидше встановити нову ОС.

Читайте також: Питання і відповіді: як безкоштовно оновитися до Windows 10

Починається зі слів: “просимо пробачення, що перериваємо, але це важливо” повідомлення, розгорнуте на весь екран, нагадує про те, що після 29 липня Windows 10 стане платною (119 доларів за повну домашню редакцію). Користувачам пропонується відразу ж поставити апдейт, нагадати пізніше ще тричі або відхилити оповіщення назавжди.

Як зазначає The Verge, повідомлення не буде відображатися на ПК з встановленим додатком Get Windows 10. Також його не побачать користувачі несумісних з “десяткою” комп’ютерів, а також систем, на яких установка оновлень була завершена невдало.

Читайте також: Windows 10: десять причин встановити нову операційну

Раніше Microsoft дотримувалася дуже агресивної політики по переведенню користувачів на “десятку”. Приміром, компанія завантажуватиме Windows 10 на комп’ютери з Windows 7 і 8 автоматично, як “рекомендованого” оновлення. Про це повідомляли багато користувачів, скаржачись на неодноразові спроби їх ПК, не питаючи дозволу, самостійно завантажити та встановити оновлення до Windows 10. На це в Microsoft відповідали, що насильно завантаження Windows 10 була викликана “помилкою” в оновленні.

Нав’язливі дії компанії призвели до того, що ентузіастам навіть довелося випустити утиліту, яка блокує будь-які апдейти, пов’язані з новою ОС. За добровільно-примусову політику Microsoft поплатилася і в суді: розробника Windows зобов’язали виплатити 10 тисяч доларів підприємниці, чий ПК вийшов з ладу після установки апдейта.

Джерело: The Verge

Оставить ответ