Microsoft розробила конкурента IFTTT

размещено в: Новости | 0
Microsoft розробила конкурента IFTTT
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft створила аналог популярного інструменту If This Then That (IFTTT) для автоматизації самих різних дій, скоєних в Інтернеті. Нова розробка, націлена на корпоративних клієнтів, зветься Flow: вона також дозволяє автоматизувати різні робочі процеси.

Превью Flow на сайті Microsoft помітив користувач Twitter під ніком h0x0d, проте через деякий час присвячена йому сторінка була вилучена. Ймовірно, новий продукт компанії поки не готовий для запуску.

Як випливає з кешу, збереженого в Google, Microsoft Flow дозволить встановити різні веб-сервіси і додатки. За допомогою інструменту можна буде отримувати повідомлення (від Slack, Office 365, Mailchimp), синхронізувати файли (через OneDrive, Dropbox, Google Drive), збирати дані (Salesforce, SQL-баз) і виконувати інші дії.

Читайте також: Огляд Android-додатки IFTTT: пульт управління всім

В якості прикладу “потоків” (аналог “рецептів” в IFTTT) компанія призвела можливість сформувати СМС-сповіщення про електронних листах, що приходять на певний поштову скриньку, помістити твіти в таблицю Excel або отримати повідомлення у Slack при завершенні завантаження файлу в Dropbox.

Джерело: The Verge

Оставить ответ