Microsoft створила “YouTube для бізнесу”

размещено в: Новости | 0
Microsoft створила “YouTube для бізнесу”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft оголосила про запуск нового корпоративного відеосервісу — Microsoft Stream. Завдяки йому співробітники підприємств зможуть обмінюватися між собою роликами, ставити їм “лайки” і коментарі, а також переглядати рекомендації.

На відміну від YouTube або Vimeo, корпоративне видеохранилище Microsoft робить більший наголос на безпеку. За словами віце-президента компанії Джеймса Філліпса, Stream звертається з будь-яким роликом як з бізнес-документом: користувачів і IT-адміністратори можуть передавати права, створювати групи і обмежувати доступ до відео, щоб вміст не вийшов за межі організації.

Microsoft Stream вже доступний в якості безкоштовної превью-версії. Для реєстрації в ньому знадобиться ввести адресу корпоративний електронної пошти.

Stream створений як доповнення до вже існуючого відеосервісу Office 365 Video. Згодом їх планується об’єднати. В майбутні версії Stream, сказав Філліпс, будуть додані такі функції, як перетворення голосу в текст, автоматичний переклад, “живі” трансляції і розпізнавання осіб.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ