Microsoft відкликає зарядки для Surface Pro, Pro 2 і Pro 3

размещено в: Новости | 0
Microsoft відкликає зарядки для Surface Pro, Pro 2 і Pro 3
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft незабаром оголосить про відкликання шнурів змінного струму, що поставлялися в комплекті з планшетами Surface Pro 1, 2 і 3-го поколінь. Побоювання пов’язані з можливим ризиком перегріву і загоряння, коли кабель занадто туго замотаний, скручений або затиснутий.

Як пише Channelnomics, розробник Windows офіційно повідомив про програму заміни дефектних зарядок завтра, 22 січня. Заміні, за відомостями видання, підлягають всі шнури живлення, продані до 15 липня 2015 року — тобто мова йде про сотні тисяч пристроїв. Зарядки для Surface Pro 4-го покоління, який вийшов 26 жовтня минулого року, мабуть, ризику займання не схильні.

Покупці планшета Microsoft зможуть обміняти неякісну зарядку на нову. Про будь-які інциденти, пов’язані зі шкодою здоров’ю або майну з вини бракованих шнурів, не повідомлялося.

Скільки Microsoft продала планшетів з моменту виходу першої моделі в 2012 році, невідомо, проте в жовтні компанія відзвітувала про постачання близько 500 тисяч пристроїв на місяць. За даними аналітичної фірми Canalys, за IV квартал 2014 року Microsft реалізувала близько двох мільйонів Surface.

Джерело: Channelnomics

Оставить ответ