Microsoft відкрила передзамовлення на VR-окуляри HoloLens

размещено в: Новости | 0
Microsoft відкрила передзамовлення на VR-окуляри HoloLens
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Microsoft відкрила прийом попередніх замовлень на модель окулярів віртуальної реальності HoloLens для розробників (Development Edition). Вона доступна тільки жителям США і Канади за ціною 3 тисячі доларів за комплект. Користувачі, які виявили бажання придбати новинку, також повинні взяти участь в програмі тестування Windows Insider, заповнити анкету і пояснити, які проекти вони хочуть втілити за допомогою пристрою.

Як очікується, в продаж інноваційний VR-гаджет надійде через місяць, 30 березня. Версія HoloLens для розробників, яка дозволить їм створювати власні “голограми”, оснащується 32-розрядним процесором, 2 гігабайтами оперативної пам’яті, 64 ГБ флеш-накопичувачі, чотирма мікрофонами і 3D-камерами для сканування навколишнього оточення, а також датчиком глибини, освітленості і відстеження руху.

До складу “испытательской” моделі також увійде 2-мегапіксельна камера, що дозволяє знімати звичайні відео і поєднувати їх з голограмами. Заряду батареї повинно вистачити на 2-3 години в режимі активного використання. В комплект з HoloLens буде входити декілька додатків: HoloStudio для проектування 3D-зображень, ігри (платформер Conker, FPS RoboRaid), а також спеціальна версія Skype, адаптована до VК-очками.

Читайте також: “Розумні” окуляри Microsoft: чим HoloLens краще Google Glass і Oculus Rift

HoloLens призначені для перегляду так званих голограм Windows Holographic — віртуальних об’єктів, вплетених в реальний світ. Гаджет володіє власним процесором, графічним чіпом, камерами з кутом огляду 120°x120°, акустичної системою і масою датчиків.

На відміну від Oculus Rift, HTC Vive і Samsung Gear VR, йому не потрібні ні дроти, ні контролери, ні смартфон або комп’ютер. У звичайному режимі використання вбудованого в VR-окуляри акумулятора вистачить на 5,5 години роботи. Дата релізу і вартість комерційної моделі поки не називається.

Джерело: PCWorld

Оставить ответ