Microsoft виграла суд про захист призначених для користувача даних на серверах за кордоном

размещено в: Новости | 0
Microsoft виграла суд про захист призначених для користувача даних на серверах за кордоном
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Суд США встав на сторону Microsoft в тягнеться з 2014 року розгляді з Мін’юстом. Влада вимагали від корпорації видати дані користувача, які зберігаються на сервері в Ірландії, а та відмовлялася.

Апеляційний суд другого округу Нью-Йорка скасував прийняте судом першої інстанції у 2014 році рішення, зобов’язала Microsoft за законом про зберігання комунікацій від 1986 року видавати за запитом влади особисті дані клієнтів із зарубіжних серверів. В іншому випадку компанію чекало покарання за непокору ордерами на обшук.

Суддя зазначила, що прийнятий в 1986 році Конгресом закон не вказує, що видані на його підставі ордери можуть застосовуватися за межами країни, і не вказала на необхідність дотримання принципів недоторканості приватного життя.

Reuters зазначає, що справа, за якою влада вимагали у Microsoft листування її клієнтів з ірландських серверів, пов’язано з наркотиками. Передбачається, що Microsoft стала першою американською компанією, яка відмовилася підкоритися подібного ордером і вирішила відстоювати свої інтереси і інтереси клієнта в суді.

Раніше десятки американських компаній і організацій, включаючи Торгову палату США, Amazon, Apple, Cisco, CNN, Fox News, Gannett і Verizon виступили зі спільною заявою на захист позиції виробника Windows.

Суд зазначив, що ніхто не заважає керівникам даного розслідування піти традиційним шляхом співробітництва з правоохоронними органами зарубіжної країни, запитавши у них допомогу в цій справі. Подібна підтримка передбачена угодами між США та Євросоюзом, в який входить Ірландія.

Джерело: Reuters

Оставить ответ