Microsoft закриє сховище відкритого коду CodePlex

размещено в: Новости | 0
Microsoft закриє сховище відкритого коду CodePlex
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Microsoft оголосила про закриття CodePlex — сховища відкритого вихідного коду програмного забезпечення. Сервіс припинить існування 15 грудня. Починаючи з жовтня сайт можна буде тільки переглядати.

Користувачі зможуть завантажити дані в архіві. Також редмондская компанія об’єдналася з подібним сервісом GitHub, щоб дозволити розробникам з легкістю перенести вміст CodePlex на більш популярну платформу.

«Протягом багатьох років ми бачили багато дивовижних варіантів, але на даний момент GitHub — саме підходяще місце для того, щоб ділитися відкритим кодом, і на нього перейшло більшість відкритих проектів», — написав корпоративний віце-президент Microsoft Брайан Гаррі (Brian Harry).

Останнім часом Microsoft тісно співпрацювала з GitHub. Торік, наприклад, компанія перенесла з CodePlex в GitHub інструментарій глибокого навчання CNTK. Сервіс Microsoft, у свою чергу, стрімко втрачає популярність. За останній місяць через нього працювали менш ніж 350 проектами.

GitHub базується на розподіленій системі контролю версій Git, яка дозволяє відстежувати зміни в коді. Гаррі зазначив, що розробники можуть переходити і на інші сервіси на зразок Bitbucket від Atlassian і Visual Studio Team Services від Microsoft.

Корпорація не приділяла відкритому програмному забезпеченню великої уваги, але в останні кілька років ситуація змінилася. Вона, наприклад, опублікувала код .NET і випустила редактор вихідного коду Visual Studio Code.

Оставить ответ