Microsoft запускає Windows Server на системах з ARM-процесорами

размещено в: Новости | 0
Microsoft запускає Windows Server на системах з ARM-процесорами
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корпорація Microsoft продемонструвала роботу Windows Server на обладнанні під управлінням ARM-процесорів, тим самим поставивши під сумнів подальше домінування Intel на ринку серверних чіпів.

ARM-версія Windows Server розроблена для внутрішнього використання в дата-центрах, які обслуговують хмарні сервіси Azure. Тестування показало, що серверні чіпи на архітектурі ARM «забезпечують найбільшу цінність» для певних хмарних завдань, включаючи пошук інформації і машинне навчання, відзначили в компанії.

«Ми вважаємо, що ARM-сервери являють собою реальну можливість їх використання деякими хмарними сервісами Microsoft в майбутньому вже заплановано», — йдеться в повідомленні софтверного гіганта.

Одним з перших партнерів Microsoft по просуванню Windows Server в сегменті ARM-обладнання стала Qualcomm. Вона представила сервер під керуванням цієї операційної системи і нового 48-ядерного ARM-чіпа Centriq 2400 в рамках просувається Microsoft Project Olympus.

Microsoft і Qualcomm мають намір розробити нове покоління систем на базі Windows Server і Centriq 2400, які будуть використовуватися не тільки в дата-центрах Azure, але і сторонніми замовниками. Такі сервери відрізняються меншим споживанням енергії і низькою вартістю в порівнянні з рішеннями на x86-процесорах.

Оставить ответ