Microsoft затвердила чіткий графік виходу нових версій Windows 10

размещено в: Новости | 0
Microsoft затвердила чіткий графік виходу нових версій Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Відтепер всі нові версії Windows 10 виходитимуть у відповідності з затвердженим графіком — у березні та вересні.

Таким чином, у рік буде випускатися по два великих оновлення, кожне з яких буде підтримуватися протягом наступних 18 місяців. Аналогічна схема пропонується і для Office 365 ProPlus, про що редмондский софтверний гігант оголосив у своєму офіційному блозі. При цьому, щоправда, він не уточнив, що саме мається на увазі під випуском оновлень — компіляція фінальної збірки або її реліз для кінцевих користувачів, що по датах не є одним і тим же.

На думку Microsoft, впорядковане розклад дозволить зробити випуск нових збірок Windows 10 більш передбачуваним, що особливо важливо для корпоративного сегмента. Крім того, з усього вищесказаного випливає, що черговий апдейт, відомий зараз під кодовою назвою Redstone 3, «десятка» отримає у вересні 2017 року, тобто через п’ять місяців після початку розповсюдження Creators Update (Redstone 2). Вихід останнього спочатку був призначений на початок 2017 року, а в реальності власники ПК почали отримувати оновлення 11 квітня.

Що стосується Windows 10 Redstone 3, то в якості передбачуваного терміну його появи з самого початку називалася осінь 2017 року. Це оновлення повинно привнести в «десятку» велику кількість поліпшень, у тому числі і що стосуються графічного інтерфейсу операційної системи Project NEON. Очікується, що докладніше про Redstone 3 представники корпорації Microsoft розкажуть на конференції розробників Build 2017, яка пройде з 10 по 12 травня.

Оставить ответ