Microsoft звільнить всіх, хто робив смартфони Lumia

размещено в: Новости | 0
Microsoft звільнить всіх, хто робив смартфони Lumia
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корпорація Microsoft остаточно визнала провал своєї спроби створити конкурента смартфоною екосистемам Apple і Google Android. 1850 чоловік, що складали кістяк смартфона підрозділи, будуть звільнені, а списані збитки складуть 950 млн доларів.

Сюрпризом подібний крок Microsoft не став — компанія вже кілька місяців не активно просувала свої Windows-смартфони, які розроблялися в колишньому мобільному підрозділі Nokia, придбаному американською корпорацією у 2013-му році. Звільнення пройдуть у період до липня 2017 року, під них потрапляють 1350 співробітників фінської Microsoft Mobile Oy, а також 500 осіб в інших країнах. Фахівців-“продажників” фінської Microsoft Oy скорочення не торкнуться.

“Ми фокусуємо наші зусилля в області телефонів на тих сферах, де наші пропозиції відрізняються від конкуруючих. Йдеться про підприємства, які цінують безпеку, керованість і можливості технології Continuum, і користувачів, яким важливо те ж саме, — заявив генеральний директор Microsoft Сатья Наделла. — Ми продовжимо інновації в області пристроїв і наших хмарних сервісів, доступних на всіх мобільних платформах”.

Читайте також: Nokia оголосила про повернення на ринок смартфонів

Нагадаємо, раніше в цьому місяці Microsoft оголосила про продаж бізнесу з виробництва “нерозумних” мобільних телефонів, випущених під брендом Nokia. Фабрики, співробітники і патенти дістануться FIH Mobile, “дочці” тайванської Foxconn, за 350 мільйонів доларів.

Джерело: Microsoft

Оставить ответ