Мінкомзв’язку збирається відокремити Рунет до 2020-го

размещено в: Новости | 0
Мінкомзв’язку збирається відокремити Рунет до 2020-го
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

99% російського інтернет-трафіку до 2020-го року буде передаватися, не виходячи за межі країни — такі плани містяться в поправках до держпрограми «Інформаційне суспільство», опублікованих на днях Мінкомзв’язку. Розробку поправок почали, коли Рада безпеки в 2014-му доручив профільним відомствам зайнятися безпекою інтернету.

Про плани міністерства відокремити російський сектор Інтернету пишуть сьогодні “Ведомости”. За даними на 2014-й рік тільки 70% російського інтернет-трафіку, що передається всередині країни, інші дані з-за особливостей магістральної мережі інфраструктури “подорожують” через зовнішні точки обміну.

Як пояснив виданню анонімний співрозмовник з профільного федерального відомства, коли частина трафіку між російськими системами проходить через кордон, немає можливості гарантувати його безвідмовну передачу або що він не буде підмінений. Мінкомзв’язку планує не тільки відокремити російський трафік, але і дублювати у Росії 99% критичної інфраструктури глобальної Мережі. У 2014-му такого “бекапа” у Росії не було зовсім, однак за підсумками 2016-го показник дублювання повинен досягти 40%.

За словами співрозмовника “Відомостей”, в Росії будуть будувати систему, що стежить за в’язкістю і стійкістю Інтернету. На основі отриманих даних можна буде скорегувати плани операторів магістральної мережі інфраструктури по будівництву власних каналів. При цьому мови про те, щоб відключати російський сегмент Інтернету від світового, не йде навіть теоретично.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ