Мобільна версія “ВКонтакте” отримала “розумну стрічку”

размещено в: Новости | 0
Мобільна версія “ВКонтакте” отримала “розумну стрічку”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У мобільній версії “ВКонтакте” з’явився режим “розумної стрічки”, коли найбільш цікаві записи показуються вище за інших. Про це розповів на своїй сторінці операційний директор компанії Андрій Рогозів.

Функція “показати найбільш цікаві” з’явилася в соціальній мережі ще в 2012 році. При її активації новини у стрічці відображаються відповідно до їхньої популярності у друзів користувача. При цьому можливість повернутися до хронологічного відображення новин у користувача зберігається.

За словами Рогозова, поява “розумної стрічки” в мобільному додатку “ВКонтакте” має сприяти поліпшенню досвіду використання цієї функції. “Розумна стрічка” вже з’явилася в мобільній версії соцмережі, а до додатків для iOS і Android добереться протягом місяця.

Нагадаємо, в середині березня стало відомо, що соцмережа тестує алгоритмічну стрічку новин, засновану на перевагах користувачів. За словами генерального директора “ВКонтакте” Бориса Добродеева, у великій кількості записів у стрічці все важче знаходити інформацію від своїх друзів, а алгоритмічна стрічка новин може вирішити цю проблему. При цьому топ-менеджер “ВКонтакте” відзначив, що при бажанні користувачі зможуть зберегти хронологічний порядок виводу записів на стрічці.

Джерело: “ВКонтакте”

Оставить ответ