Мобільний Chrome повідомить про Bluetooth-маячки поблизу

размещено в: Новости | 0
Мобільний Chrome повідомить про Bluetooth-маячки поблизу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google вбудувала в браузер Chrome нову функцію, яка почне повідомляти користувачів про геолокаційні маячки, які знаходяться поруч з ними. Можливість “дізнаватися” і зчитувати інформацію з Bluetooth-маячків поки що реалізована в бета-версії Chrome 49 для Android.

Нова функція Chrome заснована на технології “микролокаций” Eddystone, яка була представлена минулого літа. Платформа, з якої вже експериментують розробники, наприклад, зможе сповіщати людини про знижки та акції, якщо він підійде до рекламного стенду. Також система зможе показувати нагадування, які будуть спрацьовувати в безпосередній близькості від яких-небудь місць (“здати речі в хімчистку”) або при зустрічі зі знайомими людьми (“не забути повернути Андрію 100 рублів”).

Eddystone — це частина більш глобального проекту Physical Web, покликаного полегшити повсякденне взаємодія людини з оточуючими його предметами. Його суть полягає у створенні відкритої екосистеми для “розумних” пристроїв, підключених до Мережі. Компанії, вмонтувавши у фізичні об’єкти (автобуси, торгові автомати, рекламні щити тощо) Bluetooth-мачок зможуть присвоювати їм власні URL-адреси (як сайтам в Інтернеті), а користувачі — з’єднуватися з ними через Android або iOS-додаток.

Коли смартфон вперше розпізнає Bluetooth-маячок, користувачеві буде запропоновано підключитися до Physical Web і почати отримувати повідомлення від інших, які знаходяться поруч датчиків. В рамках пілотного проекту маячки Eddystone вже встановлюються в деяких шоу-румах і спортивних стадіонах в США. Дозволивши Chrome, самому популярному мобільному браузеру, “спілкуватися” з геолокаційними датчиками, Google зможе розширити власну базу проекту Інтернету речей.

Джерело: 9to5google

Оставить ответ