Мода на віртуальну реальність породила комп’ютер-рюкзак

размещено в: Новости | 0
Мода на віртуальну реальність породила комп’ютер-рюкзак
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У лінійку ігрового “заліза” під брендом Omen, яку нещодавно представила компанія Hewlett-Packard, увійде ще один дуже цікавий гаджет — комп’ютер-рюкзак, призначений для прогулянок у віртуальній реальності. Неназване пристрій (формально — з “преміальної” серії Omen X) поки знаходиться в розробці, а HP почне тестувати його через місяць.

Характеристики VR-рюкзака, в цілому, близькі до інших комп’ютерів, готовим до підтримки Oculus Rift і HTC Vive. У нього встановлені нові процесори Intel Core i5 або i7, до 32 ГБ оперативної пам’яті, але тип графічного чіпа компанія не розкриває. У HP пообіцяли, що рюкзак буде важити не більше 4,5 кілограма, майже як геймерський ноутбук Acer Predator 17X.

Подавати свіже повітря всередину корпусу і охолоджувати його “залізо” будуть два вентилятора, а в поясному ремені розмістяться дві батареї, які будуть живити центральний процесор і відеоприскорювач окремо. Заряду акумуляторів, правда, вистачить усього але час, але їх можна буде замінити на інші в будь-який момент, не залишаючи віртуального світу. Новинка HP також буде “упакована” бездротовим екраном, мишкою і клавіатурою.

Підключивши до рюкзака VR-гаджет, користувач зможе потрапити у віртуальний простір і переміщатися в ньому, не залишаючись прив’язаним до станциональному комп’ютера. За підвищену мобільність, однак, доведеться заплатити. Незважаючи на бажання HP зробити новинку “доступною”, коштувати вона буде точно не дешевше готового до VR комп’ютера — тобто близько тисячі доларів. А враховуючи все обладнання, яке потрібно настроїти і вмістити в компактний VR-рюкзак, його ціна може зрости в два або три рази.

Джерело: The Verge

Оставить ответ