Moosic: Android-плеєр для скачування музики з “ВКонтакте”

размещено в: Новости | 0
Moosic: Android-плеєр для скачування музики з “ВКонтакте”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Інтернет-холдинг Mail.Ru Group випустив новий мобільний додаток, яке дозволяє скачувати музику з “ВКонтакте” та інших соціальних мереж. Треки, завантажені на смартфон або планшет за допомогою Moosic, можна слухати без підключення до Мережі. Новинка доступна тільки на Android-пристроях.

У Moosic вбудована система персональних рекомендацій, яка сформує індивідуальний плейлист на основі особистих смаків і музичних уподобань користувача, а також еквалайзер і функція для пошуку схожих за стилем і звучанням пісень. Завантажену музику можна слухати тільки через Moosic. В інших Android-плеєрах треки відтворювати не можна.

Як розповіли “Известиям” в прес-службі Mail.Ru Group, нова програма випущена “в рамках тестування продуктів в різних вертикалях”. Після завершення тестового періоду та процесу укладання договорів з правовласниками цю модель планується впровадити в проекти компанії.

Дизайн Moosic нагадує iOS-версію YouTube, включаючи вигляд іконок. Головна відмінність — синя, а не червона колірна схема. За словами представників холдингу, програма дозволяє скачувати музику з інших соцмереж, але інтегрована вона тільки з “ВКонтакте”. Користувачі можуть підключити свій аккаунт і слухати додані треки, а також відтворювати плейлисти з сервісу Mail.ru “Моя Музика”.

Додаток з’явилося в офіційному акаунті Mail.Ru Group у квітні. Раніше Moosic розміщувався в Google Play під ім’ям іншого розробника. Судячи за статистикою магазину, Android-плеєр завантажили понад мільйон разів і поставили йому 46 тисяч оцінок.

Джерела: Moosic (Google Play), “Вісті

Оставить ответ