МТС випустила конкурента Skype і Viber

размещено в: Новости | 0
МТС випустила конкурента Skype і Viber
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російський стільниковий оператор МТС випустив власний мобільний додаток для голосового спілкування і листування. Новинка — МТС Connect — дозволяє робити “вигідні дзвінки і обмінюватися повідомленнями по Wi-Fi або мобільного Інтернету, сказали в компанії. Програма вже доступна для завантаження з магазинів Google Play і iTunes.

Крім дзвінків, МТС Connect підтримує групові чати, передачу будь-яких типів файлів, обмін місцеположенням з співрозмовниками, а також звичні соцмережами статуси, фотографії і аватарки. Якщо абонент здійснює дзвінок у Росії, за інтернет-трафік йому платити не доведеться. А в роумінгу, підключившись до мережі Wi-Fi, він зможе спілкуватися за тими ж цінами, що в Росії.

Передплатникам тарифних планів Smart, встановив МТС Connect, надається в два рази більше безкоштовних хвилин. До них відносяться такі тарифи МТС, як Smart 052013, Smart 102014, Smart, Smart+ 102014, Smart+ на рік, Smart+, Smart Top, Smart Nonstop і Smart Nonstop 082015.

Поки що МТС Connect доступна тільки абонентам Москви і області. Тим не менш, “зовсім скоро” оператор обіцяє розширити число підтримуваних регіонів.

Джерело: МТС Connect (iTunes, Google Play)

Оставить ответ