МТС запустила тариф з безлімітним мобільним інтернетом

размещено в: Новости | 0
МТС запустила тариф з безлімітним мобільним інтернетом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

МТС запустила тариф з безлімітним мобільним інтернетом “Smart Безлимитище”. Компанія стала третім найбільшим стільниковим оператором в Росії після “Білайну” і Yota, що надає подібну послугу.

У “Smart Безлимитище” входять безкоштовні 200 хвилин на місяць на телефони всіх мереж домашнього регіону і МТС Росії і 200 SMS на номери всіх мереж домашнього регіону. Після вичерпання ліміту дзвінки на номери МТС залишаться безкоштовними. За перший місяць використання нового плата тарифу складе 387 рублів, за наступні – 570 рублів в місяць.

Незважаючи на те, що лімітів за обсягом трафіку в тарифі немає, МТС залишила за собою право обмежувати швидкість інтернету для уникнення перевантажень мережі. Формулювання проста: “При підвищеному навантаженні на мережу швидкість інтернету може бути обмежена”. При цьому, що саме оператор вважає “підвищеної навантаженням”, і кваліфікується таким чином, наприклад, скачування на підключений до смартфону ПК інсталятора Windows 10, закачування в “хмара” декількох гігабайт фото і відео з відпустки або перегляд серіалу з онлайн-сервісу в FullHD – не уточнюється. Таким чином, користувач, переходячи на тариф, навряд чи може бути впевнений, що якість і доступність тих чи інших звичних можливостей, наданих Інтернетом, будуть відповідати його очікуванням.

Окремо обмовляється, що на тарифі обмежується доступ до файлових мереж – тобто качати що-небудь за допомогою BitTorrent і інших аналогічних сервісів не вийде (принаймні, з прийнятною швидкістю). Не сумісний новий тариф і з стільниковими модемами, для них у МТС безліміт не передбачено.

Джерело: МТС

Оставить ответ