МТС запустила власний музичний сервіс

размещено в: Новости | 0
МТС запустила власний музичний сервіс
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російський оператор стільникового зв’язку МТС оголосив про запуск нової послуги – стримингового музичного сервісу, який дає доступ до 20 мільйонів композицій. Користувачі деяких тарифів оператора зможуть протягом трьох місяців використовувати МТС Music безкоштовно і без оплати трафіку.

Сервіс у чому аналогічний схожих пропозицій від Google (Google Play Music), Apple (Apple Music) або “Яндекса” (“Яндекс.Музика”). Серверну частину сервісу, движок рекомендацій і ряд іншого оператор ліцензував як раз у “Яндекса”. Користувачі можуть складати власні плейлисти, прослуховувати збірки, створені музичними редакторами, а також скачувати музику для офлайнового прослуховування.

Інтерфейс браузерної версії сервісу

Скористатися сервісом можна як через браузер на сайті music.mts.ru, так і в мобільному додатку МТС Music, доступному для iOS. Офіційний сайт сервісу також розмістив посилання на Android-клієнт в магазині Google Play, однак на момент написання цієї замітки додаток там відсутня.

Скріншоти програми МТС Music для iPhone

При використанні обмеженої версії сервісу (відсутній пошук по каталогу, оффлайн-прослуховування, створення власних плейлистів) на тарифах Smart Smart Nonstop, Smart+, Smart Top і ULTRA в перші 90 днів трафік, використаний МТС Music, не оплачується. Користувачі тих же тарифів можуть безкоштовно спробувати повноцінний сервіс протягом місяця, після закінчення якого плата за доступ складе 6 рублів в день. При цьому трафік залишиться безкоштовним. Абоненти на інших тарифних планах зможуть безкоштовно користуватися обмеженою версією, однак трафік при цьому оплачувати як зазвичай.

Джерело: МТС

Оставить ответ