МТТ запустила FMC-платформу

размещено в: Новости | 0
МТТ запустила FMC-платформу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія «Міжрегіональний ТранзитТелеком» (МТТ) оголосила про запуск FMC-платформи (Fixed Mobile Convergence) у системі хмарних комунікацій «МТТ Бізнес».

Розгорнута МТТ платформа являє собою конвергентне рішення, в якому мобільна складова реалізована з використанням власної Full MVNO-інфраструктури оператора. Технологія FMC дозволяє створювати єдину корпоративну мережу з загальним планом короткої нумерації на базі віртуальної АТС «МТТ Бізнес» за рахунок об’єднання офісних і мобільних телефонів співробітників компанії-клієнта. В результаті, співробітники, що знаходяться в різних філіях, регіонах Росії чи країнах світу можуть телефонувати за коротким внутрішнім номерами зі своїх смартфонів, за вигідними і прозорим тарифами. Особливістю FMC-рішення є можливість здійснення дзвінка всередині «МТТ Бізнес» по мобільній мережі МТТ без використання технології SIP та інтернет-каналів для доступу до віртуальної АТС.

«FMC — перспективний напрямок для корпоративного зв’язку, оскільки оптимізує маршрутизацію дзвінків всередині організацій, масштабує необхідні сервіси на необхідну кількість співробітників або філій і дає гнучкість керівництву у виборі спеціалізованих послуг (VoIP, конференцзв’язок, відеодзвінки, і т. д.) для окремих співробітників, — зазначає директор департаменту «Бізнес» МТТ Олександр Сморгонский. — Для корпоративних клієнтів використання FMC на основі мобільної інфраструктури МТТ дозволяє істотно економити на зв’язку при отриманні пільг на внутрисетевую тарифікацію і здійснювати взаємодію з оператором в режимі «єдиного вікна».

В телекомунікаційній компанії підкреслюють, що впровадження FMC в «МТТ Бізнес» — один з кроків МТТ щодо посилення своєї присутності на російському ринку Unified Communications (UC). Фокус на розвиток UC закладено в стратегію оператора на найближчі два роки і визначить еволюцію продуктової лінійки, а також розробку нових хмарних сервісів МТТ.

Оставить ответ