Music Memos: нове музичне додаток Apple

размещено в: Новости | 0
Music Memos: нове музичне додаток Apple
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple випустила на i-пристроях новий додаток Music Memos, яке дозволяє музикантам, що зловив натхнення, відразу ж записати партію на мікрофон “айфона”. Нова програма близька до голосових заміток Voice Memos, проте включає в себе функції, створені спеціально для написання пісень і розвитку музичних ідей, відзначили в компанії.

Аудионаброски зберігаються у високій якості і без стиснення, а записаний звук можна прослухати під акомпанемент басу і ударних. Кожної музичної “замітці” можна присвоїти назву, теги і оцінку від 1 до 5 балів, що полегшує їх пошук.

“Додаток може аналізувати ритм і акорди акустичної гітари і фортепіано, щоб миттєво додавати ударні і басові лінії, створюючи персоналізовану віртуальну команду аранжування, яка підтримує настрій вашої пісні. Music Memos може навіть додати основну позначення та показати виконані акорди”, — сказали в Apple.

Крім того, компанія оновила iOS-версію GarageBand, включивши в нього підтримку 12,9-дюймового планшета iPad Pro і “посиленого” натискання 3D Touch в iPhone 6S і 6S Plus. У версії 2.1 з’явилося кілька нових функцій: Live Loops для простого мікшування музики та створення зациклених семплів, а також Drummer з дев’ятьма електронними та акустичними сесійними барабанщиками.

Джерело: Music Memos (iTunes)

Оставить ответ