На цьому тижні Oculus може показати новий прототип автономного шолома віртуальної реальності

размещено в: Новости | 0
На цьому тижні Oculus може показати новий прототип автономного шолома віртуальної реальності
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

До того, як покинути штат Facebook, засновник Oculus VR Палмер Лаки висловлювався про свої уподобання щодо формфактора пристроїв віртуальної реальності.

За його словами, ідеальний пристрій віртуальної реальності має бути компактним і легким, і не вимагати проводового підключення до зовнішніх ПК або використання смартфона. Як відомо, у жовтні минулого року Oculus VR зізналася, що розробляє подібне “автономне” пристрій під умовним позначенням Santa Cruz. Публіці був показаний прототип цього шолома віртуальної реальності, який містив на борту всі необхідні компоненти, включаючи датчики для відстеження положення голови користувача і його переміщень у просторі.

Тепер видання Variety з посиланням на обізнані джерела, повідомляє, що Oculus VR готує нову версію прототипу під умовним позначенням Monterey, яка може бути показана на заході F8, проведеному Facebook на цьому тижні. Теми віртуальної реальності будуть присвячені відразу кілька сесій заходу, так що не можна виключати, що присутнім буде показаний новий прототип “самодостатнього” шолома віртуальної реальності, що не вимагає підключення до ПК і смартфону, а також обходящегося без зовнішніх датчиків.

Оцінювати терміни появи такого продукту на ринку вкрай складно, адже навіть забезпечити прототипу гідне час роботи від акумулятора фахівцям Facebook поки не вдається, як зазначає джерело.

Оставить ответ