На iPhone відтворили ефект завмерлого часу з “Матриці”

размещено в: Новости | 0
На iPhone відтворили ефект завмерлого часу з “Матриці”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ніколас Вуниер — 25-річний лижник-екстремал із Швейцарії — розповів про процес створення вірусного ролика Centriphone (“Центрифон”), за місяць набрав понад 3,5 мільйона переглядів на YouTube. Використовуючи iPhone та саморобний літальний апарат, спортсмену вдалося відтворити знаменитий спецефект bullet time з “Матриці”, коли камера рухається навколо “завмерлого” у часі об’єкта.

 

У культовому бойовику ефект “обльоту” камери (наприклад, коли Нео ухиляється від летять в нього куль) досягався за рахунок одночасної зйомки з більш ніж 300 цифрових фотоапаратів, розставлених по колу. Однак Вуниер домігся майже такого ж результату, змайструвавши “літаючий” iPhone з підручних матеріалів.

Щоб відтворити ефект bullet time, автору нашумілого видеоэксперимента прийшла в голову ідея обертати камеру навколо себе величезною швидкістю. Для цього йому знадобилася легка, пластикова конструкція для літального апарату, роздрукована на 3D-принтері, і iPhone, прикріплений до підставці звичайною канцелярською гумкою.

Під час зйомки Вуниер тримав у руках волосінь, розкручуючи “центрифон”. Для запису відео використовувалося встановлене на iOS додаток “Камера” в режимі сповільненої зйомки (240 кадрів в секунду), а також ширококутна лінза Olloclip.

 

Щоб відкрити можливості бюджетного “центрифона” всім бажаючим, лижник виклав фали для друку 3D-моделі літаючого держателя у вільний доступ. Звантажити їх можна з сайту centriphone.me. Там же можна придбати вже готову конструкцію, сумісну з iPhone 6/6S і екшн-камери GoPro.

Джерело: nico.ski

Оставить ответ