На Kickstarter представлений незвичайний сігвей

размещено в: Новости | 0
На Kickstarter представлений незвичайний сігвей
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Спочатку сігвей був двоколісним, потім з’явилися моделі з одним колесом, а тепер ось представлена модель сігвея з кулею замість коліс.

Спроектований німецьким інженером-електриком Олафом Уинклером сігвей Üo рухається завдяки знаходяться в кулі «колесах», які задають напрямок та швидкість кулі, а також забезпечують високу маневреність сігвеях.

При цьому стійкість водія забезпечується бортовими акселерометрами і гироскопами. Завдяки їм кулю завжди знаходиться під центром ваги пілота, утримуючи його від падіння. Як і звичайний сігвей, Üo керується простим нахилом тіла для прискорення та гальмування. Невеликий джойстик у верхній частині телескопічною рульової палиці використовується для здійснення поворотів.

В описі не йдеться про час роботи батареї, хоча максимальна швидкість складає заявлені 12 кілометрів на годину.

Олаф Уінклер не так давно почав краудфандинговую кампанію на Kickstarter для фінансування серійного виробництва незвичайного сігвеях. За попереднім замовленням Üo можна придбати за 899 євро. Якщо кампанія завершиться вдало і буде налагоджений випуск сігвеях, його роздрібна ціна складе 1,399 євро.

Оставить ответ