На постах у Facebook можна буде заробити

размещено в: Новости | 0
На постах у Facebook можна буде заробити
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Соціальна мережа Facebook незабаром може надати своїй аудиторії можливість заробітку на сайті. Починаючи з цього тижня компанія проводить опитування, цікавлячись у деяких користувачів, яким способом їм хотілося б отримувати гроші: шляхом прийому пожертвувань, розміщення брендованого контенту, отримання відсотка від рекламних доходів і т. д.

Як стало відомо The Verge, опитування доступний тільки верифікованим учасникам Facebook з великою базою передплатників. У користувачів також запитують, як вони ставляться до того, щоб в їх постах розміщувалися кнопки для призову до дії (наприклад, “Купити квитки” або “Зареєструватися”) за умови фінансової підтримки з боку рекламодавців.

Якщо нова модель “персональної” монетизації буде реалізована, Facebook стане далеко не першою платформою соцмедіа, що надала таку можливість. Наприклад, YouTube запустив програму розподілу доходів між популярними видеоблогерами і рекламодавцями ще в 2007 році. Twitch — стриминговый сервіс для геймерів — також дозволяє партнерам робити гроші на підписках та продажу товарів. Ще одна платформа — YouNow, затребувана у підлітків, — заробляє на відсотку від цифрових подарунків та “чайових”, які глядачі жертвують ведучим.

У Facebook поки немає можливості прямого заробітку на постах. Тим не менш, у лютому компанія почала тестувати функцію, яка дозволяє будь-якому користувачеві опублікувати “миттєву” статтю (Instant Article, яка відкривається прямо в соцмережі, а не перенаправляє на інший сайт), яка може містити рекламу. “Ця [функція] знаходиться на ранній стадії, але ми прагнемо до створення стійких, довгострокових моделей монетизації для наших партнерів, і ми тримаємо зворотний зв’язок”, — сказали в Facebook.

Коли компанія почне заохочувати користувачів грошима, невідомо. Не виключено, що Facebook просто вивчає нові можливості і питає думки.

Джерело: The Verge

Оставить ответ