На смарт-телевізорах LG з’явився додаток “Росія 24″

размещено в: Новости | 0
На смарт-телевізорах LG з’явився додаток “Росія 24″
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

ВГТРК випустила чергову новинку для “розумних” телевізорів LG. Новий додаток дає користувачам цілодобовий доступ до контенту телеканалу “Росія 24″, який оновлює стрічку новин в режимі реального часу.

Завантажити програму можуть усі власники смарт-телевізорів LG, випущених в останні роки, в магазині додатків LG Smart World. При цьому підтримуються як пристрої на “старій” платформі LG Netcast, так і на більш сучасною — webOS. “Росія 24″ смарт-телевізорів LG безкоштовно доступно на території Росії і країн СНД.

Встановивши його, користувачі зможуть подивитися випуски міжнародних новин і новин регіонів Росії, новини політики, культури, технологій та спорту. Відео згруповано за тематичними рубриками: новини, політика, економіка (включаючи аналітику та інтерв’ю з представниками російської та світової політичних еліт), технології, а також культура і документальні фільми.

Нагадаємо, в листопаді дивитися телеканал “Росія 24″ через однойменне додаток змогли власники смарт-телевізорів Samsung. Раніше на платформі цього виробника вийшло також додаток “Росія 1″. Воно дозволяє власникам сумісних пристроїв дивитися будь передачі федерального телеканалу — від новин і документалок до серіалів і художніх фільмів.

Крім того, у ВГТРК є програми “Росія 1″ і “Росія Культура” для “розумних” телевізорів LG. Додаток “Росія Культура” також доступно для Samsung Smart TV.

Оставить ответ