На заблокованому “Рутрекере” можна буде завантажити що завгодно

размещено в: Новости | 0
На заблокованому “Рутрекере” можна буде завантажити що завгодно
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Рішення суду про блокування самого популярного в Росії файлообмінного сайту, Rutracker.org, набула напередодні в законну силу, після чого більшість провайдерів вже обмежили прямий доступ до нього. Адміністрація трекера, який як і раніше легко доступний з використанням найпростіших VPN-сервісів, у відповідь на блокування перестала співпрацювати з правовласниками.

Як повідомив у коментарях на сайті Roem.Ru віце-президент асоціації правовласників “Російський щит” Олег Яшин, всі модераторські акаунти на Rutracker.org, раніше надані адміністрацією трекера правовласникам для видалення “піратських” роздач, позбавлені модераторских привілеїв. “Видалення за звичайною схемою через abuse-відділ поки на “профілактиці”. Протягом тижня буде зрозумілою подальша політика трекера щодо правовласників”, – пише Яшин.

Це означає, що роздачі популярних фільмів і, раніше закриваються або адміністрацією трекера по домовленості з правовласниками, або правовласниками-модераторами, тепер не будуть блокуватися. Таким чином, на Рутрекере” знову, як на зорі його історії, можна буде завантажити всі – від тільки що вийшли в кінотеатрах голлівудських блокбастерів до піратських збірок Windows.

Судячи по статистиці Rutracker.orgблокування трекера значного впливу на відвідуваність не зробила – на сайті в понеділок ввечері і вранці у вівторок знаходилося приблизно стільки ж відвідувачів, скільки і зазвичай. Правда, поки ще не всі провайдери привели “вирок” щодо торрент-сайту у виконання.

Як розповіли Rambler News Service представники Rutracker.org адміністрація трекера не має наміру відкривати нові домени для нього замість заблокованого в Росії, так як це призведе до розмивання аудиторії. Раніше повідомлялося про те, що обходити блокування навчилися не менше половини користувачів трекера. Найпростіший спосіб це зробити – встановити VPN-розширення для браузера, наприклад, ZenMate, Hola VPN або Touch VPN.

Джерела: RNS, Roem.Ru

Оставить ответ