На зміну microSD йде нова технологія

размещено в: Новости | 0
На зміну microSD йде нова технологія
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung представила перші в світі карти пам’яті на базі стандарту Універсальний Flash Storage (UFS), які прийдуть на зміну microSD. Нова серія знімних накопичувачів включає варіанти об’ємом 32, 64, 128 і 256 ГБ.

UFS — цій новий стандарт зберігання даних на базі флеш-пам’яті для смартфонів і планшетів. В основі розробки лежить V-NAND (також відома як 3D NAND) — технологія “тривимірної” флеш-пам’яті, яка відрізняється особливо високою щільністю запису даних.

У стандарту UFS швидкість послідовного читання інформації, записаної на карту, досягає 530 мегабайт в секунду — у п’ять разів вище, ніж у microSD. Це означає, що UFS зуміє передати фільм Full HD об’ємом 5 ГБ за 10 секунд, а у microSD-карти UHS-1 на цій піде близько 50 секунд.

Максимальна швидкість запису у нових UFS-карт складає 170 Мбайт/с — удвічі вище, ніж у самих високопродуктивних microSD, наявних на ринку (у SanDisk Extreme Pro, наприклад, цей показник дорівнює 100 МБ/с), і в 7-8 разів вище, ніж у непрофесійних моделей.

Так, за швидкостями UFS приблизно порівнянні з SSD-накопичувачами. У Samsung говорять, що нові карти можуть використовуватися де завгодно: у фотоапаратах, 360-градусних і екшн-камери, а також безпілотних літальних апаратах. Підтримкою UFS вже мають смартфони Galaxy S6 і S6 Edge, однак жодної сумісною з ними карти на ринку поки що немає. Крім того, підтримкою UFS наврняка буде володіти майбутній фаблет Galaxy Note 7, який компанія може показати 2 серпня.

У лютому Samsung приступила до серійного виробництва першого чіпа пам’яті ємністю 256 гігабайт, заснованого UFS 2.0. Новинка додасть майбутнім мобільних пристроїв рекордну продуктивність — вище, ніж у середнього SSD-накопичувача c інтерфейсом SATA в ноутбуках і комп’ютерах.

Джерело: прес-реліз Samsung

Оставить ответ