Найбільший фотобанк звинуватив Google у сприянні піратству

размещено в: Новости | 0
Найбільший фотобанк звинуватив Google у сприянні піратству
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Американське агентство Getty Images, яка володіє однією з найбільших бібліотек зображень і ілюстрацій, звинуватив Google у сприянні інтернет-піратству. Компанія висловила невдоволення тим, що пошуковий движок Google Картинки” відображає знайдені результати в повному дозволі, тоді як до 2013 року сервіс показував мініатюри в низькій якості.

“В результаті практично немає ніякого сенсу переглядати зображення на сайті-першоджерелі”, оскільки повну картинку можна відразу завантажити з Google, сказано у скарзі Getty Images. Така практика “сприяє піратству, призводить до порушення авторських прав у широкому масштабі і перетворює користувачів в мимовільних піратів”.

“Getty Images представляє інтереси понад 200 тисяч фотожурналістів, творців контенту і художників по всьому світу, які покладаються на нас, щоб захистити їх право отримати компенсацію за свої труди, — сказала журналу TIME головний юрисконсульт компанії Йоко Мияшита, — Поведінка Google негативно позначається не тільки на наших авторів, але також життях і засобів до існування художників по всьому світу, справжніх і майбутніх”.

За словами Мияшиты, Getty Images має намір подати в ЄС скаргу на “Google Картинки”. “Ми хочемо, щоб Google повернулася до функціонування в якості пошукової системи, а не заміни видавців”, — сказала вона.

Джерело: TIME

Оставить ответ