Найбільший порносайт випустив фітнес-додаток

размещено в: Новости | 0
Найбільший порносайт випустив фітнес-додаток
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Один з найбільших у світі сайтів з дорослим відео, PornHub, випустив своєрідне фітнес-додаток під назвою BangFit. Користувачеві пропонується самостійно або з партнером приводити себе у форму, здійснюючи прості рухи синхронно з акторами в ролику, попередньо закріпивши на тілі за допомогою спеціального пояса або підручних засобів смартфон.

Для початку тренувань потрібно вибрати число учасників (від одного до трьох) на десктопної версії порталу, а потім відкрити на смартфоні його мобільну версію і синхронізувати обидва пристрої. Смартфон буде фіксувати рухи користувача і оцінювати точність повторень. Залежно від тривалості тренування і точності повторення рухів, користувач буде отримувати оцінки. Як зазначає The Next Web, сервіс BangFit схожий на такі ігри як Guitar Hero і Just Dance. Просувається додаток з допомогою виконаного в стилі сімдесятих мультиплікаційного ролика на YouTube (не цілком підходить для перегляду в офісі).

Секс, однак, є далеко не найефективнішим способом позбавитися від зайвої ваги. Проведене кілька років тому в Університеті Монреаля дослідження показало, що за середньостатистичний статевий акт чоловік витрачає близько 100 калорій, а жінка – близько 70. Біг на тренажері-доріжці дозволяє витратити в два з гаком рази більше калорій за той же час. Втім, займатися сексом для здоров’я, безумовно, корисніше, ніж сидіти біля комп’ютера.

 

Джерело: The Next Web

 

Оставить ответ