Найбільший торрент-трекер відродили після арешту його власника

размещено в: Новости | 0
Найбільший торрент-трекер відродили після арешту його власника
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший торрент-трекер — KickAss Torrents (KAT) — продовжив роботу, незважаючи на вилучення декількох належать йому доменних імен та арешту передбачуваного власника. Як зазначає TorrentFreak, незабаром після того як KAT пішов в офлайн, десятки ентузіастів почали створювати “зеракала”, не відрізнити від оригінального сайту.

Деякі з “клонів” KAT намагаються повністю скопіювати бренд найбільшого трекера, інші — існують тільки заради того, щоб підтримувати втрачені файли в доступному стані. Наприклад, творець Kickass.la назвав свій ресурс “офіційної резервної копією” KAT, стверджуючи, що розташовуючи його копією бази даних. Втім, пізніше він зізнався, що ніяк не пов’язаний з KAT.

Інші ресурси, включаючи Kickasstorrents.to і Dxtorrent.com, також оголосили себе “відроджений KAT”, проте надають тільки хостинг для кешованих раніше сторінок оригінального трекера. Новий контент на них не з’являється.

Вилучити офіційні доменні імена (у тому числі kickasstorrents.com і kat.cr), а також заблокувати банківські рахунки KAT раніше розпорядився федеральний суд Чикаго. Інші домени трекера (kickass.to, kastatic.com, kickass.so і т. д. будуть закриті найближчим часом.

KAT почав роботу в 2008 році. На сайт заходять мільйони унікальних користувачів на добу, що робить його найбільш відвідуваним в Інтернеті трекером. Трекер припинив роботу напередодні, після того як у Польщі був затриманий його передбачуваний творець — 30-річний українець Артем Ваулін. Йому пред’явлені звинувачення в порушенні авторських прав і змові з метою відмивання грошей.

Джерело: TorrentFreak

Оставить ответ