Найкраще-2015: ігри і програми в Google Play

размещено в: Новости | 0
Найкраще-2015: ігри і програми в Google Play
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Цифровий магазин Google Play, в якому зібрано контент для Android-пристроїв, склав список кращих ігор і додатків, що минає. У “топ” очікувано потрапили такі хіти, як офлайн-карти Maps.me, текстовий редактор Microsoft Word, відеочат від Skype, соціальна мережа “Однокласники”, онлайн-енциклопедія Wikipedia і захищений месенджер Telegram. Про інших не менш якісних програмах, які часто залишаються непоміченими, — в добірці Новин.Hi-tech.

Hola

Hola — проста, легка (близько 3 МБ) і потужна оболонка, що розширює функції домашнього екрану Android-смартфона. Крім стандартних ярликів і віджетів, лончер дозволяє винести на дисплей пошуковий рядок, прогноз погоди та “прискорювач”, який звільняє оперативну пам’ять пристрою в одне натискання. У “сейф” можна сховати програми, що містять конфіденційні дані (або якщо ви не хочете бачити їх на робочому столі), а ті, що часто використовуються, — розкласти по “розумним” папок.

Урізноманітнити інтерфейс Hola можна новими темами, шрифтами і шпалерами (додатковий контент з Google Play, як правило, завантажується за окрему плату). В цілому, оболонка пропонує широкі можливості для кастомізації: можна включити “нескінченну” прокрутку сторінок, змінити розмір іконок і дії жестів.

Завантажити з Google Play

Musixmatch

Android-медіаплеєр, поєднаний з обширним каталогом текстів пісень, включаючи російськомовні. Якість додатки підтверджує величезна аудиторія: ним користуються понад 25 мільйонів чоловік. В ньому є функція скробблінга, в тому числі Dezzer і Sony Walkman, підтримка форматів ALAC і FLAC, пошук по іменах виконавців і назв треків.

За аналогією з Shazam, в Musixmatch вбудована функція розпізнавання композицій за допомогою мікрофона. Коли програма знайде трек, користувачеві автоматично здадуться слова, синхронізовані з місцем відтворення. Можна навіть підспівувати улюбленому групі, приглушивши вокал.

Завантажити з Google Play

Spider Square

Проста, але затягує аркада, чимось схожа на Flappy Bird. Управління в грі відбувається всього однією кнопкою, коли користувач натискає на екран, його персонаж випускає павутину і чіпляється за стелю. Завдання — пройти якомога далі, попутно збираючи кристали і облітаючи перешкоди. На зароблені очки можна купувати нові “костюми” для павука. Також Spider Square підтримує режим мультиплеера, дозволяючи грати можна удвох.

Завантажити з Google Play

We Heart It

We Heart It — це соціальний сервіс, що дозволяє відкривати для себе цікаві картинки, анімовані GIF-зображення і концептуальні фотографії по всьому Інтернету і ділитися ними з друзями. Обраний контент можна зберігати в альбоми, а також переглядати збірники інших користувачів і підписуватися на їх оновлення. Будь-яку вподобану картинку можна “лайкнути”, зберегти до себе в колекцію або пам’ять пристрою.

Завантажити з Google Play

Lingvo Live

“Соціальний словник” від компанії ABBYY, почав роботу цієї весни. Програма поєднує в собі соціальні функції (тому потрібно підключення до інтернету) і безкоштовний доступ до онлайн-словників. Всього в Lingvo Live зібрано 130 онлайн-словників для 14 мов, а також “народний” словник, складений на основі переказів користувачів.

Крім додатка, Lingvo Live доступний вид веб-версії. Там можна питати про переведення як окремих слів, так і цілих речень, пропонувати свої варіанти перекладу, відповідати на запитання інших користувачів, оцінювати та коментувати перекази, читати і робити нотатки. Для цього потрібно завести онлайн-аккаунт ABBYY, або увійти під обліковим записом Facebook або “ВКонтакте”.

Всі пости відображаються у вигляді “карток”. Налаштувавши фільтри, можна зробити так, наприклад, щоб потік складався тільки з питань певними мовами (всього їх 20, включаючи російська, англійська, італійська, португальська, українська, казахська).

Завантажити з Google Play

ZigZag

ZigZag — це захоплюючий тайм-кілер, в якій потрібно управляти рухом чорного кульки і збирати фіолетові кристали, уникаючи падіння з обриву. Чим далі просувається користувач, тим більш покрученими стає стежка. Мети як такої немає: чим далі користувач проведе кульку по лабіринту, чим більше балів він отримає. Виграти в ZigZag теж не можна, т. до. кожен новий рівень генерується випадковим чином.

Завантажити з Google Play

Memrise

Додаток для вивчення іноземних мов, використовує різні методики для запам’ятовування матеріалу в ігровій манері. Користувачам належить складати слова з набору букв, відкривати картки і постійно закріплювати вивчену лексику. Таким способом можна запам’ятовувати до 44 слів на годину, стверджують розробники. У Memrise доступна маса курсів, у складанні яких взяли участь носії мови: наприклад, ділова англійська, бізнес, для новачків або підготовки до здачі іспитів TOEFL та IELTS.

Завантажити з Google Play

Jelly Jump

Ще одна суперпростая аркада від студії Ketchapp (авторів Spider Square), що потрапила в список кращих додатків за версією Google Play. Завдання — перестрибуючи з однієї платформи на іншу, вибратися з ємності, яку поступово наповнює рідина. Гравцеві при цьому доведеться управляти досить неповоротким желе. По дорозі нагору потрібно збирати крапельки, які дозволяють желе приймати форму тих або інших предметів.

Завантажити з Google Play

Fleksy

Fleksy — це альтернативна Android-клавіатура з підтримкою російської мови. В ній є, наприклад, предиктивне система введення, автокорекція, можливість друкувати без відриву пальця або “наосліп”, коли кнопки клавіатури не видно на екрані. При цьому під Fleksy дуже активно використовуються жести. Так, для введення пробілу і переходу до наступного слова досить свайпа вправо, для видалення зайвих символів — вліво.

Для перебору варіантів використовуються свайпи вгору і вниз, а щоб запам’ятати нове слово в словнику, досить зробити свайп вгору. У налаштуваннях легко “озвучити” тапи з віртуальних клавіш, а також вибрати тему і розмір клавіатури, або навіть зробити її невидимою, коли позначається тільки сама область вводу. Докладніше про те, як працює Fleksy, ви можете дізнатися з нашого огляду.

Завантажити з Google Play

Retrica

Retrica дозволяє зробити сэлфи на камеру смартфона, обробити знімок з допомогою вбудованих інструментів і накласти на нього який-небудь ефект (від яскравих фільтрів і таймера до різноманітних рамок і розмиття). Зображення можна скомпонувати з уже готового макета, а також створити колаж. У безкоштовної версії Retrica вибір фільтрів обмежений (усього їх близько ста штук). До того ж, на кожну фотографію програма накладає власний логотип.

Завантажити з Google Play

Kitchen Stories

Kitchen Stories — саме популярне кулінарне додаток на Android. В ньому можна переглядати тисячі рецептів від професійних кухарів, дивитися покрокові фото – і відеоінструкції по готуванні. Рецепт кожної страви щедро проілюстрований, забезпечений докладним описом і списком необхідних інгредієнтів. Також Kitchen Stories дозволяє заносити продукти в список покупок, обмінюватися власними рецептами з іншими користувачами і стежити за їх оновленнями.

Завантажити з Google Play

Adobe Photoshop Lightroom

В цьому році мобільна версія “фотолабораторії” Lightroom пережила суттєве оновлення. Вона дозволяє миттєво відредагувати знімок, використовуючи давно знайомі інструменти і технології Photoshop. У програмі доступні всі необхідні функції для початкової обробки: настройка балансу білого, температура, кроп, криві, експозиція, віньєтування і т. д.

Якщо експеримент не вдався, всі зроблені зміни можна скасувати натисканням однієї кнопки. Крім того, в цьому році вперше вийшла версія Lightroom, адаптована для Android-планшетів. На пристроях з Lollipop з’явилася підтримка DNG-файлів, а також можливість редагувати і зберігати фотографії прямо з micro-SD-карт.

Завантажити з Google Play

Оставить ответ