Найкраще-2015: ігри та додатки в App Store

размещено в: Новости | 0
Найкраще-2015: ігри та додатки в App Store
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Минулого тижня компанія Apple опублікувала рейтинг найбільш затребуваного в App Store софта серед російських власників i-пристроїв. У “топ” цього року увійшли як заслужені хіти, включаючи Angry Birds, Instagram, WhatsApp і Fruit Ninja, так і менш відомі програми та ігри. Про найкращих з них — у підсумковій збірці Звісток.Hi-tech.

Читайте також: Найкраще-2015: ігри і програми в Google Play

Enlight

Багатофункціональний фоторедактор Enlight, що вийшов на “айфонах” навесні, заслужить від Apple титул “програма року”. У ньому уміщені всі необхідні інструменти: можна кадрувати, перевертати і вирівнювати знімки, накладати на них фільтри і стилізувати “під старовину”, вирівнювати перспективу, створювати колажі, а також коректувати кольору, прикрашати текстом і рамками.

Всі інструменти в ній логічно об’єднані в групи, такі як Filters (“Фільтри”), Canvas (“Полотно”), Brushes (Кисті”), Text (Текст) або Finalize (“Останні штрихи”). У Crop, наприклад, можна випрямити знімок, кадрувати, відобразити його по вертикалі або горизонталі, а в Filters — зробити зображення чорно-білим, стилізувати “під ретро”, картину художника або замальовку олівцем.

Інтерфейс Enlight інтуїтивно зрозумілий. Його легко засвоять користувачі, які вже знайомі з популярними фоторедакторами, такими як VSCO Cam, Aviary або SnapSeed. Всі елементи управління програмою знаходяться у вертикальному меню, яке виповзає із правій частині екрана.

Є в Enlight функції і для просунутих “айфонографов”, наприклад: Refit (аналог Content Aware Move Photoshop), Mixer з режимами накладення для “склеювання” декількох зображень, виправлення недо – або переекспонованих фото, зниження шуму, редагування кривих. Вести зйомку можна прямо з програми або імпортувати знімок з галереї. Готовим фото можна поділитися в соцмережах, а якщо робота над ним ще не завершена, Enlight дозволяє зберегти сесію і повернутися до неї пізніше.

Завантажити з iTunes

Shadowmatic

Захоплююча головоломка з приголомшливо деталізованої 3D-графікою. Shadowmatic, яку розробила вірменська студія Triada Studio, куратори iTunes визнали “грою року” для iPhone і iPad. Крім того, раніше творці програми удостоїлися “дизайнерської” премії Apple Design Award.

Гра, за словами розробників, пропонує “випробувати свою уяву, обертаючи в промені світла абстрактні тривимірні об’єкти і збираючи з їх тіней на стіні знайомі силуети, що відповідають тематичним оформлення кімнати”. Складність 3D-об’єктів, які треба зібрати, зростає від рівня до рівня (усього їх 80).

Крім візуальної складової, Shadowmatic відрізняється атмосферних музичним супроводом, причому для кожної з десяти кімнат воно різне. Саундтрек настільки подобається користувачам, що Triada Studio виклала його для скачування в iTunes.

Завантажити з iTunes

Facetune

Facetune — ще один фоторедактор від студії Lightricks, авторів Enlight, посів перше місце за касовими зборами і завантаженнями серед російських власників iPhone. На відміну від першої програми, яка напхана різними інструментами, Facetune “заточена” під портретну обробку. Facetune вже неодноразово потрапляла в списки кращих програм по версії редакцій iTunes і Google Play, а в 2014 році вона стала 6-му самим продаваним iOS-додатком.

Як стверджують розробники, їх творіння “надає кожному користувачеві можливість досягнення якості портретів, який можна порівняти тільки з фотошопом в руках професіонала”. Щоб користуватися програмою, не потрібно володіти навіть базовими навичками фотомонтажу: всіма інструментами можна оперувати звичайними жестами. Facetune дозволяє відбілити зуби на знімку, освітлити шкіру, змінити колір очей, видалити непотрібні волосся, нанести макіяж і навіть зробити “пластику” — наприклад, підняти вилиці і брови або змінити форму носа.

Редагувати можна не тільки особа, але і загальний план, наклавши ефекти і фільтри. Facetune дозволяє прикрасити фото, наприклад, рамками або текстурами, підсилити освітлення або розмити задній план. На будь-якому етапі обробки можна порівняти процес з вихідним фото і при бажанні скасувати правки. Готовий результат можна відразу відправити в соціальні мережі.

Завантажити з iTunes

LIMBO

Похмурий, атмосферної пазл з чорно-білою графікою. У центрі сюжету — пригоди хлопчика, який хоче дізнатися, що сталося з його сестрою. Перед гравцями стоять завдання провести героя через містичний темний ліс, уникаючи зустрічаються на його шляху смертельних пасток, капканів і ворогів.

LIMBO відноситься до жанру 2D платформера. Керуючи героєм, гравці повинні перетягувати ящики, дертися на виступи і лазити по мотузках. У разі загибелі (анімація виконана дуже реалістично і жорстоко, тому гра не рекомендується маленьким дітям) персонаж воскрешается і переноситься в безпечне місце.

Інді-проект, розроблений незалежної датській студії Playdead, існує з 2010 року. Платформер доступний на самих різних ОС (Windows, Android, PlayStation Vita, Xbox, OS X та ін), однак на iOS його портувати два рік тому.

Завантажити з iTunes

Зелена Шапочка

Інтерактивна книга для маленьких користувачів, яка удостоїлася титулу “додаток” для планшетів iPad. Крім того, вона ж отримала премію “Книга року 2015″ в номінації “Електронна книга”. Програму проілюстрував призер Каннських левів Андрій Гордєєв, а озвучив — всіма відомий Микола Дроздов, ведучий телепередачі “У світі тварин”, чий голос знайомий з дитинства.

“Зелена Шапочка”, за словами розробників, це весела, “органічно чистий казка”, в якій центральне місце займають теми дружби, а також йоги та здорового способу життя. Інтерактивну книгу відрізняють якісна графіка, 3D-анімація, веселі персонажі й міні-ігри.

Завантажити з iTunes

Боротьба умів

“Боротьба умів” зайняла верхні рядки “безкоштовного” чарту iTunes, випередивши такі програми, як YouTube і Skype. Вона являє собою розвиває ерудицію вікторину на кшталт “Своєї гри” або “Хто хоче стати мільйонером” з соціальним елементом, дозволяючи змагатися з друзями і незнайомими. Протистояння триває шість раундів, а час, протягом якого потрібно дати відповідь, обмежена.

Побидителем вийде той, хто дасть більше правильних відповідей. Всього в “Боротьбі умів” зібрано понад 25 тисяч текстових та візуальних питань, розбитих на різні категорії (“Флора і фауна”, “Ігри всіх сортів”, “XXI століття” та ін). Так що ймовірність того, що питання попадеться повторно, вкрай низька.

Завантажити з iTunes

Periscope

Куратори iTunes особливо відзначили серед кращих iOS-програм програму Periscope, яка дозволяє влаштувати “живу” відеотрансляцію з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Сервіс був запущений в минулому році, а вже на початку 2015-го його купила Twitter. Кажуть, що за “гарячий” стартап компанія віддала близько $100 мільйонів.

“Стриминговое” відео можна переглядати як через мобільний додаток, так і веб-інтерфейс — www.periscope.tv. Переглядати трансляції можна звідки завгодно, переміщаючи карту світу. Так, Periscope дозволяє дізнатися, що відбувається поруч зі своїм будинком або в іншому куточку Землі.

Користувачам, які підписалися на потрібний канал, прийде сповіщення про початок трансляції. Приєднавшись до перегляду, глядачі можуть активно обговорювати ситуацію і відзначати трансляцію сердечками. На відміну від YouTube, “лайкати” відео можна скільки завгодно: при бажанні, можна відправити відразу два “серця”, і їх побачить вся аудиторія каналу в прямому ефірі.

Ще одна важлива особливість Periscope — це можливість переглядати вже закінчилися трансляції. Відео доступно протягом доби, після чого автоматично видаляється.

Завантажити з iTunes

Afterlight

Afterlight зайняв друге місце в “топі” платних iOS-програм 2015 року. Якщо в Enlight за обробкою фото можна провести пару годин, то головна перевага Afterlight — це швидкість. Програма володіє простим, зрозумілим інтерфейсом, що нагадує VSCO і Instagram.

За лічені секунди в Afterlight можна накласти один із 74 фільтрів або 78 текстур, які імітують “витік світла” і старі 35-мм плівки, а також обрізати, випрямити або повернути знімок. Крім того, користувачам доступно 128 самих різних рамок, оптимізованих для Instagram. Не виходячи з програми, зображення можна завантажити у “візуальну” соцмережу, а також в Twitter і Facebook.

Завантажити з iTunes

Layout from Instagram

Layout від творців Instagram служить одній меті: для створення колажів, які можна прямо експортувати у візуальну соцмережу. Програма дуже проста: від користувача потрібно вибрати знімки (до 9 штук), після чого програма автоматично “зшиє” їх в один файл.

На вибір буде запропоновано 6-12 варіантів компонування, в залежності від розмірів фото. Перетягуючи лінії сітки, можна масштабувати зображення, міняти їх місцями, перевертати і навіть “віддзеркалювати”. Передбачена спецфункция для сэлфи, яка сканує медіатеку на наявність осіб і створює з них найбільш підходящий колаж.

Після створення колажу Layout запропонує зберегти його в пам “айфона” — відразу відправити зображення в Instagram не можна. Так відбувається тому, що користувачі дуже часто роблять кілька колажів, а потім вибирають кращий, кажуть в компанії. Втім, достатньо одного натиснення, щоб експортувати фото в Instagram, Facebook або іншого iOS-додаток.

Завантажити з iTunes

Lifeline…

Містична “текстова” гра-розповідь, у створенні якої взяв участь письменник Дейв Джастус. Протягом гри користувач читає інтерактивну історію і бере в ній безпосередню участь.

Сюжет Lifeline… побудований навколо людини, чий корабель зазнав аварії на невідомій планеті. Фабула гри така: “Тейлора викинуло на поверхню невідомого небесного об’єкта, що нагадує Місяць. Екіпаж корабля або мертвий, або пропав без вісті. Передавач Тейлора виявив ваш пристрій”.

Більшу реалістичність того, що відбувається додають push-сповіщення від першої особи, в яких головний герой спілкується з гравцем в режимі реального часу. “Чат” відображається на панелі сповіщень, поруч із звичайними повідомленнями з соцмереж, причому користувач може відповідати на питання персонажа і задавати йому питання прямо з екрану блокування.

Lifeline… — це гра з альтернативними кінцівками. Всі прийняті користувачем дії впливають на фінал, при цьому в будь-який момент можна повернутися на крок назад, змінити рішення і подивитися на результат.

Завантажити з iTunes

Оставить ответ